Dlaczego warto wybrać ten produkt?
lamele z dokładnie wyselekcjonowanego drewna lipowego
żaluzja premium z eleganckim wyglądem
czas realizacji 5 dni roboczych!
produkt na wymiar
Wymiary
Szerokość
mm
min: 300 mm, max: 1400 mm
Wysokość:
mm
min: 300 mm, max: 2500 mm
Dostępne kolory podstawowe
naturalny
DR-01
sosnowy
DR-02
teakowy
DR-03
mahoniowy
DR-04
brązowy
DR-05
orzechowy
DR-06
jasny dąb
DR-07
hebanowy
DR-08
biały
DR-09
popielaty
DR-11
antracytowy
DR-14
WIĘCEJ KOLORÓW
Rodzja montażu
w świetle szyby
nawierzchniowy
bezinwazyjny
Strona sterowania
A
B
C
D
Rodzaj mocowania
twist
D biały
D brązowy
Maskownica
Prosta
Z bokami
Mocowanie do okien uchylnych
brak
prowadzenie linkowe B
prowadzenie linkowe B
prowadzenie linkowe C
prowadzenie linkowe C
zaczep
D biały prowadzenie linkowe
D biały prowadzenie linkowe
D brązowy prowadzenie linkowe
D brązowy prowadzenie linkowe
OPIS PRODUKTU

ŻALUZJA DREWNIANA 25 MM

 

Żaluzje drewniane dostępne w naszej ofercie są starannie wykonane i posiadają eleganckie wykończenia w postaci maskownicy górnej rynny oraz gustownego pokrętła. Dzięki takim detalom, żaluzje drewniane nadają się nie tylko do pomieszczeń mieszkalnych, ale także do biur i hoteli. Klienci mogą wybierać spośród wielu wersji kolorystycznych. Co więcej - sam system żaluzji drewnianych pozwala na doskonałe dopasowanie intensywności światła docierającego do wnętrza w zależności od kąta ustawienia osłon.


Żaluzja drewniana 25mm to eleganckie i kuszące rozwiązanie do każdego wnętrza. Naturalne kolory drewna sprawiają, że osłony pasują do wielu rodzajów wystroju pomieszczeń, a także do kolorystyki mebli czy paneli. Drewniane żaluzje to idealne rozwiązanie do pomieszczeń w stylu loftowym, skandynawskim lub rustykalnym. Mniejszy rozmiar lamelek umożliwia montaż osłon na mniejszych oknach, w trzech różnych sposobach założenia. 

Cechy produktu:

 • eleganckie wprowadzają do wnętrza odrobinę luksusu
 • żaluzje zarówno drewniane to niezwykłe klimatyczne osłony, które komponują się w nowoczesnych i stylowych wnętrzach.
 • estetyczne wykończenia tj. maskownica górnej rynny i drewniane pokrętło sprawiają, że takie żaluzje nadają się nie tylko do mieszkań, ale również do biur, hoteli
 • żaluzje wykonane są z drewna lipowego
 • ponieważ drewno jest naturalnym produktem, kolory oraz kolory słoi lameli mogą się różnić od siebie odcieniem
 • drewno może reagować na niską lub wysoką wilgotność, dlatego tez nie poleca się ich stosować w łazienkach bądź pomieszczeniach, w których panuje wilgoć
 • jeżeli posiadasz okna z zaokrąglonymi, wąskimi lub nietypowymi listwami przyszybowymi, zdecyduj się na wariant w montażu nawierzchniowym lub bezinwazyjnym.Specyfikacja techniczna:

 • lamela o szerokości 25 mm
 • kaseta u góry o wymiarach 25x25mm
 • Pakiet listew drewnianych żaluzji po podniesieniu zajmuje 160 mm na 1000 mm wysokości żaluzji + 40 mm górnej i dolnej rynny.
 • możliwość delikatnego odkształcenia żaluzji drewnianych ze względu na naturalny surowiec (max. 0,27% szerokości żaluzji wygięcia wzdłużnego)
 • ze względu na stały uskok drabinki o wysokości 20 mm, wysokość żaluzji może zostać powiększona o jeden uskok, w celu zapewnienia zamawianego wymiaru.


Żaluzja drewniana 25mm to eleganckie i kuszące rozwiązanie do każdego wnętrza. Naturalne kolory drewna sprawiają, że osłony pasują do wielu rodzajów wystroju pomieszczeń, a także do kolorystyki mebli czy paneli. Drewniane żaluzje to idealne rozwiązanie do pomieszczeń w stylu loftowym, skandynawskim lub rustykalnym. Mniejszy rozmiar lamelek umożliwia montaż osłon na mniejszych oknach, w trzech różnych sposobach założenia:


Sposoby Montażu:


Montaż bezinwazyjny jest dobrym wyborem dla osób, które nie chcą inwazyjnie ingerować w ramę okienną. To idealny wybór dla osób wynajmujących mieszkanie – osłonięcie okna nie naruszy zasad wprowadzanych przez właściciela. W zestawie znajdują się wszystkie niezbędne elementy potrzebne do zamontowania żaluzji bezinwazyjnie na ramie okna. Jest to też polecane rozwiązanie dla okien z zaokrąglonymi, wąskimi lub po prostu nietypowymi listwami przyszybowymi.


Montaż inwazyjny wiąże się z ingerencją w ramę okna. Żaluzja trzyma się na oknie przy pomocy plastikowych zaczepów występujących w kolorze białym i przezroczystym lub metalowych uchwytów – tzw. twistów. Jest to najtrwalszy sposób zamontowania osłony okiennej. Charakteryzuje się stabilnością i estetyką – jest niewidoczny od strony pomieszczenia. Montażu można dokonać przy pomocy śrubokrętu lub wkrętarki. Do produktu dołączamy czytelna instrukcję tłumaczącą krok po kroku założenie żaluzji drewnianej na ramę okna.


Ostatnim sposobem montażu jest ten w świetle szyby – nie rzuca się on w oczy, a dzięki niemu żaluzja wygląda jakby była stałym elementem okna. Okno swobodnie się otwiera i sprawdzi się to również w przypadku dużych, przesuwanych okien balkonowych – nie zahacza o szyby, ani nie blokuje okna. Polecamy ten sposób montażu dla osób, które wolą nie tworzyć widocznych śladów w ramie okna i stawiają na szybki montaż. 

W przypadku żaluzji drewnianych musimy być świadomi, że mamy do czynienia z naturalnym surowcem, który reaguje na warunki panujące w pomieszczeniu. Większa wilgoć może spowodować powstawanie odkształceń, w tym wybrzuszeń które będą bardzo widoczne na oknie. Jest to trwałe uszkodzenie, którego nie będzie w stanie naprawić producent. Nie podlega również gwarancji. Dlatego też żaluzja drewniana jest osłoną polecaną raczej do salonu, jadalni, sypialni lub biura. Nie będziemy musieli obawiać się o jakość i wygląd lamelek.

Uwaga! Ze względu, że jest to produkt wykonywany z naturalnego surowca - drewna, możliwe są różnice w strukturze i kolorze.

Jeżeli chcesz mieć pewność co do koloru to zachęcamy do skorzystania z możliwości zamówienia darmowych próbek.
Żaluzje drewniane prezentują się elegancko na oknach. Musimy mieć na względzie ciężar lamelek – drewno jest cięższe niż inne materiały na jakich pracujemy. Dlatego też jako producent trzymamy się ograniczeń w wielkości osłon – w razie jakichkolwiek pytań polecamy kontakt z naszymi specjalistami.


Sprawdź również nasze gotowe kompozycje!

OPINIE
Darmowe próbki tkanin

Bezpłatne próbki tkanin

Nie wiesz jaki kolor albo rodzaj materiału wybrać ? Która z tkanin będzie idealnie pasować do twojego wnętrza ? Z nami nie musisz się tego obawiać ponieważ w czasnarolety rozumiemy to i dajemy Ci możliwość zapoznania się z konkretnym materiałem poprzez dostarczenie aż do 10 darmowych próbek.

Napisz nam tylko jaki materiał Cię interesuje, a wyślemy go do Ciebie w ciągu 24 godzin – całkowicie za darmo !