DNI
:
GODZIN
:
MINUT
:
SEKUND

Żaluzje drewniane na wymiar (2)

Za oknem pogoda nie dopisuje, a Ty myślisz co zrobić aby poprawić sobie humor?To tak się składa, że mamy dla Ciebie propozycję!

Od dziś oferujemy rabat w wysokości -20% na cały dział żaluzji, czyli m.in. na żaluzje aluminiowe, drewniane i bambusowe oraz verticale (żaluzje pionowe).Na naszej stronie wszystkie produkty na wymiar od dziś w megasłonecznych, czyli atrakcyjnie niskich cenach. Rabat nalicza się automatycznie, więc nie musisz obawiać się, że przegapisz tę okazję! Rozchmurz się i spraw sobie wymarzony prezent w postaci osłony do Twojego pomieszczenia!

Promocja trwa od 16 kwietnia do niedzieli 25 kwietnia do godziny 23:59 i nie łączy się z innymi promocjami.

Różnorodność szerokości

Odwieczny dylemat – 25 mm czy 50 mm? Lamele bambusowej żaluzji mogę być w szerokościach 25 mm oraz 50 mm. Te bardziej węższe idealnie nadają klimat mniejszym pomieszczeniom – domowe biuro, pokój. Natomiast szersze żaluzje drewniane 50 mm polecimy w przypadku zastosowania w restauracji, kawiarni czy większego biura. Zapewniamy, że żaluzje drewniane dadzą Ci poczucie najwyższej jakości, klasy i oryginalności. Także, dobierając szerokość żaluzji do okna, należy przede wszystkim zwrócić uwagę na rodzaj pomieszczenia oraz na jego wielkość.

Natura sama w sobie

Dobierając odpowiednie żaluzje nie trudno zwrócić uwagę z jakiego surowca wyprodukowany jest dany produkt. Nasze żaluzje drewniane wyprodukowane są z najwyższej jakości drzewa z lipy, przez co są lekkie oraz wytrzymałe. W porównaniu do żaluzji aluminiowych, mają przewagę naturalnego surowca. Tak jak w klasycznych żaluzjach aluminiowych, żaluzje drewniane posiadają możliwość dowolnej regulacji światła. Dzięki czemu można w prosty sposób kontrolować kąt padania światła. Staranne wykonanie oraz dobór surowców wraz z 25 letnim doświadczeniem w branży żaluzji sprawia, że klienci doceniają naturalność oraz wysoką jakość produktu.

Łatwy montaż i proste zastosowanie

W żaluzjach drewnianych preferujemy, aby klient mógł w prosty i szybki sposób zamontować swój produkt. W żaluzjach drewnianych 25 mm masz do wyboru montaż w świetle szyby, nawierzchniowy (na okno) lub bezinwazyjny (na ramę okienną). W przypadku żaluzji 50 mm montaż jest bardziej klarowny – wybór pomiędzy montażem do ściany lub sufitu. Przy podejmowaniu decyzji, należy pamiętać, że żaluzje o większej szerokości lameli są dużo cięższe od tych 25 mm. Należy zwrócić uwagę i pamiętać, że pakiet lamel w żaluzji bambusowej czy drewnianej zajmuje nieco więcej miejsca niż tym w wersji aluminiowej.

Proste czyszczenie

W związku z tym, że drewno jest specyficznym i wyjątkowym surowcem to taki rodzaj żaluzji potrzebuje prostego czyszczenia bez zbędnych detergentów, czy innych środków czyszczących. Wystarczy zwykła ściereczka z mikrofibry lub szczotka z miękkim włosiem, aby Twoje lamele drewniane były znów czyste i zadbane. Nie należy stosować żadnych detergentów, aby nie narażać żaluzje na wilgoć, bo ta może w znacznym stopniu przyczynić się do odkształceń produktu. Jednak gdy zabrudzenie jest niemożliwe lub bardzo trudne do usunięcia, można spróbować zastosować lekkie środki czyszczące, lecz stosując je punktowo i w jak najmniejszej ilości. Zapewniamy Cię, że powyższe zasady sprawią, że Twoja żaluzja drewniana zostanie z Tobą na lata!