Żaluzje drewniane na wymiar

Bardzo lubisz produkty, których główną cechą jest naturalność? A może potrzebujesz rozwiązania klasycznego i wysokiej jakości do Twojego wnętrza? Mamy coś dla Ciebie, ten produkt to żaluzje drewniane. Charakterystyką przypominają swoje odpowiedniczki w wersji żaluzji bambusowej, lecz znajdą się też i różnice. Jednym słowem – produkt wyjątkowy w swoim rodzaju, którego zastosowanie polecamy w miejscach klimatycznych, typu kawiarnie, restauracje, przydomowe biuro.

 

czytaj więcej
Sortuj:

Różnorodność szerokości

Odwieczny dylemat – 25 mm czy 50 mm? Lamele bambusowej żaluzji mogę być w szerokościach 25 mm oraz 50 mm. Te bardziej węższe idealnie nadają klimat mniejszym pomieszczeniom – domowe biuro, pokój. Natomiast szersze żaluzje drewniane 50 mm polecimy w przypadku zastosowania w restauracji, kawiarni czy większego biura. Zapewniamy, że żaluzje drewniane dadzą Ci poczucie najwyższej jakości, klasy i oryginalności. Także, dobierając szerokość żaluzji do okna, należy przede wszystkim zwrócić uwagę na rodzaj pomieszczenia oraz na jego wielkość.

Natura sama w sobie

Dobierając odpowiednie żaluzje nie trudno zwrócić uwagę z jakiego surowca wyprodukowany jest dany produkt. Nasze żaluzje drewniane wyprodukowane są z najwyższej jakości drzewa z lipy, przez co są lekkie oraz wytrzymałe. W porównaniu do żaluzji aluminiowych, mają przewagę naturalnego surowca. Tak jak w klasycznych żaluzjach aluminiowych, żaluzje drewniane posiadają możliwość dowolnej regulacji światła. Dzięki czemu można w prosty sposób kontrolować kąt padania światła. Staranne wykonanie oraz dobór surowców wraz z 25 letnim doświadczeniem w branży żaluzji sprawia, że klienci doceniają naturalność oraz wysoką jakość produktu.

Łatwy montaż i proste zastosowanie

W żaluzjach drewnianych preferujemy, aby klient mógł w prosty i szybki sposób zamontować swój produkt. W żaluzjach drewnianych 25 mm masz do wyboru montaż w świetle szyby, nawierzchniowy (na okno) lub bezinwazyjny (na ramę okienną). W przypadku żaluzji 50 mm montaż jest bardziej klarowny – wybór pomiędzy montażem do ściany lub sufitu. Przy podejmowaniu decyzji, należy pamiętać, że żaluzje o większej szerokości lameli są dużo cięższe od tych 25 mm. Należy zwrócić uwagę i pamiętać, że pakiet lamel w żaluzji bambusowej czy drewnianej zajmuje nieco więcej miejsca niż tym w wersji aluminiowej.

Proste czyszczenie

W związku z tym, że drewno jest specyficznym i wyjątkowym surowcem to taki rodzaj żaluzji potrzebuje prostego czyszczenia bez zbędnych detergentów, czy innych środków czyszczących. Wystarczy zwykła ściereczka z mikrofibry lub szczotka z miękkim włosiem, aby Twoje lamele drewniane były znów czyste i zadbane. Nie należy stosować żadnych detergentów, aby nie narażać żaluzje na wilgoć, bo ta może w znacznym stopniu przyczynić się do odkształceń produktu. Jednak gdy zabrudzenie jest niemożliwe lub bardzo trudne do usunięcia, można spróbować zastosować lekkie środki czyszczące, lecz stosując je punktowo i w jak najmniejszej ilości. Zapewniamy Cię, że powyższe zasady sprawią, że Twoja żaluzja drewniana zostanie z Tobą na lata!