Dlaczego warto wybrać ten produkt?
klasyczna żaluzja w eleganckiej drewnianej odsłonie
wysokiej jakości drewno lipowe
żaluzja mocowana do ściany lub do sufitu
czas realizacji 5 dni roboczych!
produkt na wymiar
Wymiary
Szerokość
mm
min: 400 mm, max: 2400 mm
Wysokość:
mm
min: 300 mm, max: 3000 mm
Dostępne kolory podstawowe
sosnowy
DR-02
teakowy
DR-03
mahoniowy
DR-04
brązowy
DR-05
orzechowy
DR-06
jasny dąb
DR-07
hebanowy
DR-08
biały
DR-09
kremowy
DR-10
popielaty
DR-11
ciemno-szary
DR-12
szaro-brązowy
DR-13
antracytowy
DR-14
WIĘCEJ KOLORÓW
Strona sterowania
A
B
C
D
Prowadzenie boczne
brak
prowadzenie linkowe ( uchwyt podłogowy)
prowadzenie linkowe ( uchwyt podłogowy)
prowadzenie linkowe (uchwyt ścienny)
prowadzenie linkowe (uchwyt ścienny)
Maskownica
Prosta
Z bokami
Rodzaj drabinki
Sznurkowa
ciemny krem Taśmowa LT B
ciemny herbaciany Taśmowa LT DB
czarny Taśmowa LT BK
niebieski Taśmowa LT BL
bordowo-brązowy Taśmowa LT BR
brązowy Taśmowa LT CC
bordowy Taśmowa LT CD
szary Taśmowa LT GY
jasny krem Taśmowa LT IV
herbaciany Taśmowa LT MC
ceglasty Taśmowa LT PS
żółty Taśmowa LT SF
ciemny pomarańcz Taśmowa LT TC
biały Taśmowa LT W
orzechowy Taśmowa LT WN
OPIS PRODUKTU

ŻALUZJA DREWNIANA 50 MM


Żaluzje drewniane 50mm są osłonami świetnie pasującymi do domu lub biura. Naturalne drewno osłaniając, szczególnie duże okna prezentuje się elegancko i stylowo. Kolorystyka drewna, które wykorzystujemy do produkcji naszych żaluzji, pasuje do niejednego drewna mebli lub paneli. Dzięki temu uda się dopasować osłony do kolorystyki panującej w pomieszczeniach. Drewniane żaluzje są idealne do stylu loftowego, skandynawskiego, rustykalnego oraz japandi.
Cechy produktu:


 • Żaluzje wykonane są z drewna lipowego.
 • W związku z tym, że jest to produkt wykonany z naturalnego surowca, jakim jest drewno, kolory lameli mogą się różnić od siebie odcieniem.
 • Drewno może reagować na niską lub wysoką wilgotność, dlatego tez, nie poleca się ich stosować w łazienkach lub pomieszczeniach, w których panuje wilgoć.
 • Montaż może być wykonany do ściany lub do sufitu (montaż bezpośrednio do okna możliwy tylko w mniejszym rozmiarze żaluzji drewnianej 25mm).
 • Łatwe w codziennej pielęgnacji, wystarczy przetrzeć suchą szmatką.
 • Drabinki taśmowe występują w rozbudowanej gamie kolorystycznej.


Te osłony wykonane są z drewna, które jest naturalnym surowcem. W związku z tym szczególnie narażone jest na warunki panujące w pomieszczeniu. Decydując się na zakup żaluzji drewnianych lub bambusowych musisz uwzględnić ewentualną wilgoć panującą w pokoju. Powoduje ona odkształcanie się lamelek – między innymi wybrzuszenia, które trwale uszkadzają lamelki i nie podlegają gwarancji. Dlatego też nie są to osłony polecane do łazienki lub okien kuchennych w pobliżu zlewu bądź kuchenki. 

Uwaga! Ze względu, że jest to produkt wykonywany z naturalnego surowca - drewna, możliwe są różnice w strukturze i kolorze.

Jeżeli chcesz mieć pewność co do koloru to zachęcamy do skorzystania z możliwości zamówienia darmowych próbek.

Żaluzje 50mm są masywne i stylowe. W związku z tym najlepiej wyglądają na dużych oknach. Możliwość osłonięcia całej wnęki umożliwia założenie ich przy oknach i drzwiach balkonowych. Lamele z naturalnego surowca zajmują więcej miejsca niż lekkie i cieniutkie lamele aluminiowe – dlatego też musimy dokładnie zmierzyć miejsce przy oknie i przemyśleć jakie funkcje ma pełnić żaluzja i na jakie okna chcemy ją zamontować. Żaluzje drewniane 50mm możemy zamontować na ścianie lub na suficie przy pomocy metalowych uchwytów, które złączamy do osłony. Jest to montaż inwazyjny, do którego niezbędne będzie użycie chociażby wkrętarki. W celu dobrania odpowiednich śrub do montażu skontaktuj się z naszym specjalistą.


Specyfikacja techniczna:

 • Szerokość lameli drewnianej (poziomej): 50mm.
 • Wymiary kasetki: 58x50mm.
 • Drabinka taśmowa, materiałowa o szerokości 25mm.
 • Pakiet listew na drabince sznurkowej po podniesieniu zajmuje 80mm na każde 1000mm wysokości żaluzji + 80mm górnej rynny (wymiary kasetki plus odległość do pierwszej lameli).
 • Pakiet listew na drabince taśmowej po podniesieniu zajmuje 100mm na każde 1000mm wysokości żaluzji + 80mm górnej rynny (wymiary kasetki plus odległość do pierwszej lameli).


Uwaga! Jeżeli posiadasz sufit podwieszony, koniecznie poinformuj o tym przy składaniu zamówienia – musimy załączyć większą ilość metalowych uchwytów w celu rozłożenia ciężaru żaluzji.


Żaluzje drewniane możemy tez zautomatyzować i zdecydować się na silnik, który będzie podnosił i rozwijał żaluzje. Jest on schowany w kasecie, dzięki czemu nie widzimy rzucających się w oczy kabli czy też puszek. Kaseta żaluzji dodatkowo osłonięta jest maskownicą prosta lub z bokami, co całkowicie zakrywa zbędne elementy. Zamontowanie takiego silnika pozwala na niesamowitą wygodę oraz sterowanie stopniem zaciemnienia w pomieszczeniu. Posiadamy silniki sterowane pilotem oraz aplikacją w smartphonie.


Sprawdź nasze gotowe kompozycje żaluzji drewnianych 50mm!


OPINIE
Darmowe próbki tkanin

Bezpłatne próbki tkanin

Nie wiesz jaki kolor albo rodzaj materiału wybrać ? Która z tkanin będzie idealnie pasować do twojego wnętrza ? Z nami nie musisz się tego obawiać ponieważ w czasnarolety rozumiemy to i dajemy Ci możliwość zapoznania się z konkretnym materiałem poprzez dostarczenie aż do 10 darmowych próbek.

Napisz nam tylko jaki materiał Cię interesuje, a wyślemy go do Ciebie w ciągu 24 godzin – całkowicie za darmo !