Dlaczego warto wybrać ten produkt?
klasyczny wygląd w niskiej cenie
pasuje do każdego wystroju wnętrza
wysoka jakość materiału – dwa lata gwarancji
czas realizacji: 2 dni robocze!
produkt na wymiar
Wymiary
Szerokość
mm
min: 300 mm, max: 1900 mm
Wysokość:
mm
min: 300 mm, max: 2200 mm
Dostępne kolory podstawowe
piaskowy brąz 3
orzechowy 115
jasnoszary 158
złoty połysk 199
błyszczący złoty 210
srebrny błysk 211
błyszczący srebrny 423
jasnoszary 511
biały połysk 900
blady żółty 1926
kawowy 2005
jasny beżowy połysk 2083
aluminiowy srebrny 4417
WIĘCEJ KOLORÓW
Rodzaj montażu
w świetle szyby
na okno
montaż bezinwazyjny
Strona sterowania
sterowanie A
sterowanie B
sterowanie C
sterowanie D
Mocowanie
Mocowanie A
D klips biały
D biały
D biały
D brązowy
D brązowy
Mocowanie B
Mocowanie C
Mocowanie do okien uchylnych
brak
prowadzenie linkowe B
prowadzenie linkowe B
prowadzenie linkowe C
prowadzenie linkowe C
prowadzenie linkowe D biały
prowadzenie linkowe D biały
prowadzenie linkowe D brąz
prowadzenie linkowe D brąz
zaczep
OPIS PRODUKTU

Aluminiowych żaluzji chyba nikomu nie trzeba przestawiać. Te klasyczne osłony pasują do każdego wystroju i każdego pomieszczenia. Nie ma znaczenia czy to kuchnia, łazienka czy sypialnia. Ich największą zaletą jest możliwość regulacji ilości światła, które wpada do pomieszczenia. Możliwość ustawienia ich pod odpowiednim skosem albo podniesienie na daną wysokość daje praktyczne nieskończone możliwości. Duża gama kolorów, wysoka jakość i długotrwałość, a to wszystko przy niskiej cenie sprawia, że żaluzje są numerem 1 przy aranżacji każdego wnętrza. Co ciekawe – prezentujemy delikatniejszą wersję tego klasyka – lamelki 16mm!

Nasze żaluzje aluminiowe 16mm są odpowiednie do każdego rodzaju wnętrz. Żaluzje idealnie pasują do kuchni i łazienki, w których warunki są znacznie trudniejsze niż w pozostałych pomieszczeniach. Szeroki wybór kolorów sprawia, że każdy znajdzie osłonę idealną do domu. Ponadto są naszą najwęższą żaluzją, co jest przydatne w mniejszych pomieszczeniach.


Żaluzje aluminiowe z lamelą o szerokości 16mm mają bardzo szerokie zastosowanie oraz są niezwykle praktyczne. Świetnie nadają się jako zasłony przeznaczone na mniejsze powierzchnie okienne, w szczególności regularnych rozmiarów okna w domu czy mieszkaniu i inne.

Specyfikacja techniczna:

   • aluminiowa lamela o szerokości 16 mm

   • stalowa rynna o wymiarach 25x25 mm w kolorze zbliżonym do koloru lameli - skontaktuj się z nami w celu omówienia szczegółów.

 

Cechy produktu:

  • klasyczny i funkcjonalny system osłonowy
  • pozwala dowolnie regulować światłem, które wpada do pomieszczenia
  • świetnie nadaje się na regularne, mniejsze okna
  • prowadzenie linkowe
  • montaż inwazyjny do listwy przyszybowej lub bezinwazyjny na skrzydło okienne
  • solidna aluminiowa konstrukcja
  • mocowana za pomocą zaczepów (biały, przezroczysty) lub metalowy twist (nowość! mocowanie prawie niewidoczne!)
  • w zestawie znajdują się wszystkie elementy potrzebne do zamontowania żaluzji
  • ze względu na stały uskok drabinki o wysokości 20 mm, wysokość żaluzji może zostać powiększona o jeden uskok, w celu zapewnienia zamawianego wymiaru
  • jeżeli posiadasz okna z zaokrąglonymi, wąskimi lub nietypowymi listwami przyszybowymi, zdecyduj się na wariant w montażu nawierzchniowym lub bezinwazyjnym.

Żaluzja aluminiowa z montażem w świetle szyby umożliwia swobodne otwieranie okna przy bardzo estetycznym wyglądzie. Dużym plusem tego montażu jest również to, że nie rzuca się w oczy i uchwyty są praktycznie niewidoczne. Montaż w świetle szyby jest często wybierany ze względu na szybkość założenia oraz brak widocznych śladów w ramie okna. Szczególnie przy tak wąskiej osłonie okiennej.

 

Montaż bezinwazyjny jest dobrym wyborem dla osób, które nie chcą inwazyjnie ingerować w ramę okienną. To idealny wybór dla osób wynajmujących mieszkanie – osłonięcie okna nie naruszy zasad wprowadzanych przez właściciela. W zestawie znajdują się wszystkie niezbędne elementy potrzebne do zamontowania żaluzji bezinwazyjnie na ramie okna. Jest to też polecane rozwiązanie dla okien z zaokrąglonymi, wąskimi lub po prostu nietypowymi listwami przyszybowymi.

 

Montaż inwazyjny wiąże się z ingerencją w ramę okna. Żaluzja trzyma się na oknie przy pomocy plastikowych zaczepów występujących w kolorze białym i przezroczystym lub metalowych uchwytów – tzw. twistów. Jest to najtrwalszy sposób zamontowania osłony okiennej. Charakteryzuje się stabilnością i estetyką – jest niewidoczny od strony pomieszczenia. Montażu można dokonać przy pomocy śrubokrętu lub wkrętarki. Do produktu dołączamy czytelna instrukcję tłumaczącą krok po kroku założenie żaluzji aluminiowej na ramę okna.  

 

 

Nasze żaluzje aluminiowe 16mm są praktyczne i odpowiednie do każdego rodzaju wnętrz. Żaluzje idealnie pasują do kuchni, łazienki, w których warunki są znacznie trudniejsze niż w pozostałych pomieszczeniach. Szeroki wybór kolorów sprawia, że każdy dobierze idealną osłonę dla siebie

OPINIE
Darmowe próbki tkanin

Bezpłatne próbki tkanin

Nie wiesz jaki kolor albo rodzaj materiału wybrać ? Która z tkanin będzie idealnie pasować do twojego wnętrza ? Z nami nie musisz się tego obawiać ponieważ w czasnarolety rozumiemy to i dajemy Ci możliwość zapoznania się z konkretnym materiałem poprzez dostarczenie aż do 10 darmowych próbek.

Napisz nam tylko jaki materiał Cię interesuje, a wyślemy go do Ciebie w ciągu 24 godzin – całkowicie za darmo !