Dlaczego warto wybrać ten produkt?
Estetyczny wygląd naturalnego surowca
Świetnie pasuje do każdej aranżacji wnętrz
Wysoka trwałość – dwa lata gwarancji
czas realizacji 5 dni roboczych!
produkt na wymiar
Wymiary
Szerokość
mm
min: 300 mm, max: 1400 mm
Wysokość:
mm
min: 300 mm, max: 2500 mm
Dostępne kolory podstawowe
naturalny
DB-101
bukowy
DB-102
dębowy
DB-103
mahoniowo-brązowy
DB-104
hebanowy
DB-105
Rodzja montażu
w świetle szyby
nawierzchniowy
bezinwazyjny
Strona sterowania
A
B
C
D
Rodzaj mocowania
biały
przezroczysty
twist
D biały
D brązowy
Maskownica
Prosta
Z bokami
Mocowanie do okien uchylnych
brak
prowadzenie linkowe B
prowadzenie linkowe B
prowadzenie linkowe C
prowadzenie linkowe C
zaczep
D biały prowadzenie linkowe
D biały prowadzenie linkowe
D brązowy prowadzenie linkowe
D brązowy prowadzenie linkowe
OPIS PRODUKTU

Bambusowa żaluzja pozioma 25mm


Bambusowa aranżacja klasycznej żaluzji drewnianej. Lamele wykonane z naturalnego surowca nadadzą się do każdego pomieszczenia nadając mu nowoczesny wygląd. Idealna do mieszkania, domu, w szczególności sypialni czy pokojów dziennych. Dzięki lamelom o szerokości 25mm oraz górnej rynnie (kasecie) 25mm x 25mm, można ją dowolnie modyfikować i dopasować do większości okien. Naturalny materiał cechuje się dużą odpornością na światło oraz nie odkształcającą się pod wpływem temperatury strukturą. Jako że są to niezwykłe klimatyczne osłony, świetnie komponują się w nowoczesnych i stylowych wnętrzach. Estetyczne wykończenia tj. maskownica górnej rynny, drewniane/bambusowe pokrętło sprawiają, że takie żaluzje nadają się nie tylko do mieszkań, ale również do biur, hoteli.


Żaluzje bambusowe 25mm to absolutny hit w naszym sklepie. Naturalne, drewniane lamelki bardzo elegancko prezentują się na oknie i nie sprawiają wrażenia przytłoczenia wnętrza. W przeciwieństwie do żaluzji drewnianych lamelki nie są pokryte warstwą lakieru – struktura jest naturalna. Są to osłony dedykowane do salonu, sypialni lub biura. Drewno bambusowe jest naturalnym surowcem, który reaguje na warunki panujące w pomieszczeniu. Większa wilgoć wpływa na odkształcanie się lamelek powodując między innymi brzydkie wybrzuszenia, które nie podlegają gwarancji. 

Uwaga! Ze względu, że jest to produkt wykonywany z naturalnego surowca - bambusa, możliwe są różnice w strukturze i kolorze.

Jeżeli chcesz mieć pewność co do koloru to zachęcamy do skorzystania z możliwości zamówienia darmowych próbek.


Cechy produktu:

 • lamela wykonana z naturalnego surowca (bambusa) o szerokości 25mm
 • rynna (kaseta) o wymiarach 25mm x 25mm
 • kaseta u góry jest zasłonięta estetycznie elementem wykonanym z tego samego materiału co lamele
 • możliwość zastosowania prowadzenia żyłkowego, przy uchylnych oknach
 • najbardziej elegancka forma żaluzji, wprowadzają do wnętrza odrobinę luksusu
 • drewno jest naturalnym produktem, dlatego kolory oraz kolory słoi lameli mogą się różnić od siebie nieznacznie odcieniem
 • drewno może reagować na niską lub wysoką wilgotność, dlatego tez nie poleca się ich stosować w łazienkach bądź pomieszczeniach, w których panuje wilgoć
 • pod wpływem dużego nasłonecznienia kolor lameli z czasem może ulegać blaknięciu
 • żaluzje montowane są do skrzydła okiennego, do ściany lub do sufitu
 • istnieje możliwość delikatnego skręcenia i wygięcia wzdłużnego spowodowane tym, że lamele są wykonane z naturalnego surowca jakim jest bambus, jednak maksymalne dopuszczalne skręcenie wynosi 0,27% i jest praktycznie niewidoczne
 • jeżeli posiadasz okna z zaokrąglonymi, wąskimi lub nietypowymi listwami przyszybowymi, zdecyduj się na wariant w montażu nawierzchniowym lub bezinwazyjnym.Specyfikacja techniczna:

 • szerokość lameli: 25mm
 • wymiary rynny (kasety): 25mm x 25mm
 • ze względu na stały uskok drabinki o wysokości 20 mm, wysokość żaluzji może zostać powiększona o jeden uskok, w celu zapewnienia zamawianego wymiaru
 • pakiet listew bambusowych żaluzji po podniesieniu zajmuje 100 mm na 1000 mm wysokości żaluzji + 40 mm górnej i dolnej rynny.

Żaluzje bambusowe z lamelkami 25mm możemy zamontować na jeden z trzech sposobów. Pierwszym z nich jest montaż bezinwazyjny jest dobrym wyborem dla osób, które nie chcą inwazyjnie ingerować w ramę okienną. To idealny wybór dla osób wynajmujących mieszkanie – osłonięcie okna nie naruszy zasad wprowadzanych przez właściciela. W zestawie znajdują się wszystkie niezbędne elementy potrzebne do zamontowania żaluzji bezinwazyjnie na ramie okna. Jest to też polecane rozwiązanie dla okien z zaokrąglonymi, wąskimi lub po prostu nietypowymi listwami przyszybowymi.


Montaż inwazyjny wiąże się z ingerencją w ramę okna. Żaluzja trzyma się na oknie przy pomocy plastikowych zaczepów występujących w kolorze białym i przezroczystym lub metalowych uchwytów – tzw. twistów. Jest to najtrwalszy sposób zamontowania osłony okiennej. Charakteryzuje się stabilnością i estetyką – jest niewidoczny od strony pomieszczenia. Montażu można dokonać przy pomocy śrubokrętu lub wkrętarki. Do produktu dołączamy czytelna instrukcję tłumaczącą krok po kroku założenie żaluzji bambusowej na ramę okna.


Ostatnim sposobem montażu jest ten w świetle szyby – nie rzuca się on w oczy, a dzięki niemu żaluzja wygląda jakby była stałym elementem okna. Okno swobodnie się otwiera i sprawdzi się to również w przypadku dużych, przesuwanych okien balkonowych – nie zahacza o szyby, ani nie blokuje okna. Polecamy ten sposób montażu dla osób, które wolą nie tworzyć widocznych śladów w ramie okna i stawiają na szybki montaż.

Uwaga! Jeżeli posiadasz sufit podwieszony, koniecznie poinformuj o tym przy składaniu zamówienia – musimy załączyć większą ilość metalowych uchwytów w celu rozłożenia ciężaru żaluzji.


UWAGA! Nie dołączamy kołków montażowych do zestawu ze względu na brak informacji, jakie dokładnie będą wymagane.


Sprawdź gotowe kompozycje żaluzji bambusowych w naszym sklepie!

OPINIE
Darmowe próbki tkanin

Bezpłatne próbki tkanin

Nie wiesz jaki kolor albo rodzaj materiału wybrać ? Która z tkanin będzie idealnie pasować do twojego wnętrza ? Z nami nie musisz się tego obawiać ponieważ w czasnarolety rozumiemy to i dajemy Ci możliwość zapoznania się z konkretnym materiałem poprzez dostarczenie aż do 10 darmowych próbek.

Napisz nam tylko jaki materiał Cię interesuje, a wyślemy go do Ciebie w ciągu 24 godzin – całkowicie za darmo !