DNI
:
GODZIN
:
MINUT
:
SEKUND

Żaluzje bambusowe na wymiar (2)

Za oknem pogoda nie dopisuje, a Ty myślisz co zrobić aby poprawić sobie humor?To tak się składa, że mamy dla Ciebie propozycję!

Od dziś oferujemy rabat w wysokości -20% na cały dział żaluzji, czyli m.in. na żaluzje aluminiowe, drewniane i bambusowe oraz verticale (żaluzje pionowe).Na naszej stronie wszystkie produkty na wymiar od dziś w megasłonecznych, czyli atrakcyjnie niskich cenach. Rabat nalicza się automatycznie, więc nie musisz obawiać się, że przegapisz tę okazję! Rozchmurz się i spraw sobie wymarzony prezent w postaci osłony do Twojego pomieszczenia!

Promocja trwa od 16 kwietnia do niedzieli 25 kwietnia do godziny 23:59 i nie łączy się z innymi promocjami.

Różnorodność szerokości

Odwieczny dylemat – 25 mm czy 50 mm? Lamele bambusowej żaluzji mogę być w szerokościach 25 mm oraz 50 mm. Te bardziej węższe idealnie nadają klimat mniejszym pomieszczeniom – domowe biuro, pokój. Natomiast szersze żaluzje bambusowe 50 mm polecimy w przypadku zastosowania w restauracji, kawiarni czy większego biura. Zapewniamy, że żaluzje bambusowe dadzą Ci poczucie najwyższej jakości, klasy i oryginalności. Także, dobierając szerokość żaluzji do okna, należy przede wszystkim zwrócić uwagę na rodzaj pomieszczenia oraz na jego wielkość.

Oryginalność w naturalności

Naturalny surowiec zastosowany w żaluzjach bambusowych jest główną wyróżniającą cechą tego produktu. Lekkość i prostota bambusowych lameli zapewniają zarówno klasyczny i nowoczesny wygląd żaluzji. Także jeżeli jeszcze nie wiesz, który rodzaj żaluzji wybierzesz do swojego pomieszczenia, to może warto zdecydować się i postawić na produkt z naturalnego surowca? Należy zwrócić uwagę na wyselekcjonowany dobór komponentów do produkcji żaluzji bambusowych. Same lamele są uzyskiwane z reprodukcji trawy bambusowej, która jest starannie wyselekcjonowana i przygotowywana.

Łatwość montażu i zastosowania

W żaluzjach bambusowych preferujemy, aby klient mógł w prosty i szybki sposób zamontować swój produkt. W żaluzjach bambusowych 25 mm masz do wyboru montaż w świetle szyby, nawierzchniowy (na okno) lub bezinwazyjny (na ramę okienną). W przypadku żaluzji 50 mm montaż jest bardziej klarowny – wybór pomiędzy montażem do ściany lub sufitu. Przy podejmowaniu decyzji, należy pamiętać, że żaluzje o większej szerokości lameli są dużo cięższe od tych żaluzji 25 mm. Należy zwrócić uwagę i pamiętać, że pakiet lamel w żaluzji bambusowej czy drewnianej zajmuje nieco więcej miejsca niż tym w wersji aluminiowej.

Proste czyszczenie

W związku z tym, że bambus jest specyficznym i wyjątkowym surowcem to taki rodzaj żaluzji potrzebuje prostego czyszczenia bez zbędnych detergentów, czy innych środków czyszczących. Wystarczy zwykła ściereczka z mikrofibry lub szczotka z miękkim włosiem, aby Twoje lamele bambusowe były znów czyste i zadbane. Nie należy stosować żadnych detergentów, aby nie narażać żaluzje na wilgoć, bo ta może w znacznym stopniu przyczynić się do odkształceń produktu. Jednak gdy zabrudzenie jest niemożliwe lub bardzo trudne do usunięcia, można spróbować zastosować lekkie środki czyszczące, lecz stosując je punktowo i w jak najmniejszej ilości. Zapewniamy Cię, że powyższe zasady sprawią, że Twoja żaluzja bambusowa zostanie z Tobą na lata!