Żaluzje bambusowe na wymiar (2)

Szukasz alternatywy do swojego mieszkania lub biura? Albo znudziły Ci się popularne żaluzje aluminiowe? Mamy proste i uniwersalne rozwiązanie. Tym produktem są żaluzje bambusowe – wyjątkowe pod każdym względem. Jeżeli cenisz sobie naturalność i jakość w jednym – to jest wybór dla Ciebie. Eleganckie wykończenie, maskownica górna czy zdobiona drabinka taśmowa, to tylko niektóre cechy, na które należy zwrócić uwagę przy wyborze żaluzji bambusowej.

 

czytaj więcej

Różnorodność szerokości

Odwieczny dylemat – 25 mm czy 50 mm? Lamele bambusowej żaluzji mogę być w szerokościach 25 mm oraz 50 mm. Te bardziej węższe idealnie nadają klimat mniejszym pomieszczeniom – domowe biuro, pokój. Natomiast szersze żaluzje bambusowe 50 mm polecimy w przypadku zastosowania w restauracji, kawiarni czy większego biura. Zapewniamy, że żaluzje bambusowe dadzą Ci poczucie najwyższej jakości, klasy i oryginalności. Także, dobierając szerokość żaluzji do okna, należy przede wszystkim zwrócić uwagę na rodzaj pomieszczenia oraz na jego wielkość.

Oryginalność w naturalności

Naturalny surowiec zastosowany w żaluzjach bambusowych jest główną wyróżniającą cechą tego produktu. Lekkość i prostota bambusowych lameli zapewniają zarówno klasyczny i nowoczesny wygląd żaluzji. Także jeżeli jeszcze nie wiesz, który rodzaj żaluzji wybierzesz do swojego pomieszczenia, to może warto zdecydować się i postawić na produkt z naturalnego surowca? Należy zwrócić uwagę na wyselekcjonowany dobór komponentów do produkcji żaluzji bambusowych. Same lamele są uzyskiwane z reprodukcji trawy bambusowej, która jest starannie wyselekcjonowana i przygotowywana.

Łatwość montażu i zastosowania

W żaluzjach bambusowych preferujemy, aby klient mógł w prosty i szybki sposób zamontować swój produkt. W żaluzjach bambusowych 25 mm masz do wyboru montaż w świetle szyby, nawierzchniowy (na okno) lub bezinwazyjny (na ramę okienną). W przypadku żaluzji 50 mm montaż jest bardziej klarowny – wybór pomiędzy montażem do ściany lub sufitu. Przy podejmowaniu decyzji, należy pamiętać, że żaluzje o większej szerokości lameli są dużo cięższe od tych żaluzji 25 mm. Należy zwrócić uwagę i pamiętać, że pakiet lamel w żaluzji bambusowej czy drewnianej zajmuje nieco więcej miejsca niż tym w wersji aluminiowej.

Proste czyszczenie

W związku z tym, że bambus jest specyficznym i wyjątkowym surowcem to taki rodzaj żaluzji potrzebuje prostego czyszczenia bez zbędnych detergentów, czy innych środków czyszczących. Wystarczy zwykła ściereczka z mikrofibry lub szczotka z miękkim włosiem, aby Twoje lamele bambusowe były znów czyste i zadbane. Nie należy stosować żadnych detergentów, aby nie narażać żaluzje na wilgoć, bo ta może w znacznym stopniu przyczynić się do odkształceń produktu. Jednak gdy zabrudzenie jest niemożliwe lub bardzo trudne do usunięcia, można spróbować zastosować lekkie środki czyszczące, lecz stosując je punktowo i w jak najmniejszej ilości. Zapewniamy Cię, że powyższe zasady sprawią, że Twoja żaluzja bambusowa zostanie z Tobą na lata!