Dlaczego warto wybrać ten produkt?
produkt premium
możliwość sterowania smartfonem lub pilotem
najwyższa jakość dla wymagających
produkt na wymiar
Wymiary
Szerokość
mm
min: 500 mm, max: 2600 mm
Wysokość:
mm
min: 500 mm, max: 3000 mm
Dostępne kolory podstawowe
00 - Ivory
01 - Chalk
02 - Chalk Beige Cream
03 - Chalk Soft Grey
05 - Charcoal
06 - Ebony
08 - Soft Grey
09 - Grey Sand
10 - Charcoal Dark Bronz
11 - Beige Pearl Grey
WIĘCEJ KOLORÓW
Otwartość
1
3
5
10
Kolor obudowy
biały
szary
czarny
antracyt
brązowy
Listwa montażowa
boczki
listwa
listwa
Strona sterowania
lewa
prawa
Sposób sterowania
koralik
silnik pilot
silnik pilot
silnik home kit
silnik home kit
Szczegóły sterowania
biały koralik
srebrny koralik
złoty koralik
brak pilota
CM 11
CM 11
CM 12
CM 12
CM 13
CM 13
CM 16
CM 16
OPIS PRODUKTU

Roleta SCREEN wewnętrzna


Roleta wewnętrzna, wolnowisząca z tkaniną screen jest nowoczesnym rozwiązaniem dla pomieszczeń, w których kontrola światła i ochrona przed słońcem są równie istotne, co zachowanie widoczności na to, co znajduje się na zewnątrz. Sytuacja staję się odwrotna gdy nadjedzie noc, z mieszkania nie ma widać co się dzieje za oknem, natomiast z zewnątrz widać co jest w środku. Przy produkcji rolety screen została wykorzystana taka sama technologia materiału jak przy rolecie screen zewnętrznej z minimalnymi różnicami dotyczącymi odporności na działanie warunków atmosferycznych. Tkanina screen jest dostosowana w taki sposób aby blokować szkodliwe promienie UV, redukować odblaski świetlne a jednocześnie umożliwiać widoczność na zewnątrz.

Specyfikacja produktu:


  • Idealna do zasłonięcia dużych powierzchni
  • Brak kasety oraz prowadnic
  • Solidnie wykonana z najwyższej jakości surowców
  • Boczki rolety o wymiarach: 62 mm x 78 mm
  • Wałek o średnicy: 50 mm
  • Montaż do sufitu bądź do ściany
  • Uchwyty o wymiarach: 14 mm x 62 mm
  • Dolna belka o wymiarach: 26 mm x 13 mm
  • Do wyboru sterowanie ręczne lub za pomocą silnika.
  • Możliwość wyboru listwy montażowej – solidna listwa aluminiowa, którą w prosty sposób można zamontować do ściany bądź sufitu. Dzięki tej listwie roleta będzie stabilnie i równo zamontowana, tworząc funkcjonalną i elegancką ozdobę okna.


Cechy materiału:


Zastosowany materiał screen to tkanina na bazie poliestru o splocie koszykowym.

Skład materiału: 70% PVC, 30% PES. W naszej ofercie posiadamy materiał w czterech rodzajach otwartości: 1%, 3%, 5%, i 10%.

Materiał dodatkowo posiada certyfikat Oeko-Tex i jest wolny od lotnych związków organicznych, ftalanów, formaldehydu i metali ciężkich, co powoduje, że jest on bezpieczny przy bezpośrednim kontakcie ze skórą. Dzięki zastosowaniu powłoki antybakteryjnej zapobiega on również rozwojowi bakterii.

 

Inteligentny dom z MotionBlinds i Eve MotionBlinds


MotionBlind to najnowocześniejsze rozwiązanie w zakresie automatyzacji osłon okiennych. Roleta jest niezwykle prosta w montażu tak samo jak instalacja bezprzewodowego silnika.

Dzięki technologii MotionBlinds i Eve MotionBlinds integracja z innymi inteligentnymi urządzeniami nie będzie już sprawiać problemu!

Odkryj nieograniczone możliwości na zwiększenie bezpieczeństwa i zapewnienia wygody w użytkowaniu. Technologia MotionBlinds:


Prosta i szybka konfiguracja.

Zasłony okienne z silnikami bluetooth można skonfigurować w ciągu minuty za pomocą smartfona.

Automatyzacja z timerem

Zaprogramowany w silniku timer pozwala na zaplanowanie czasu działania rolet. Rolety o ustawionych godzinach będą się automatycznie załączać z zadanych pozycjach

Łączność inteligentnego domu

Zainstaluj specjalny mostek Wi-Fi MotionBlinds aby połączyć rolety z systemami inteligentnego domu takimi jak Google Home, Amazon Alexa, Samsung SmartThings.


Innowacja z Eve MotionBlinds

 

Maksymalny komfort w Twoim mieszkaniu. Rolety wolnowiszące screen obsługiwane przez silnik Eve MotionBlinds płynnie zintegrują się z Twoim inteligentnym domem za pomocą HomeKit.

Silniki Eve MotionBlinds to pierwsze silniki na rynku obsługujące technologię Thread and Matter.

Dzięki temu każdy członek rodziny może w prosty sposób uzyskać dostęp do sterowania roletami screen bezpośrednio ze swojego smartfona lub asystenta głosowego z Apple Home, Amazon Alexa, Google Home, Samsung SmartThings.


Zadbaj o swój komfort i wygodę

 

Nasze rolety wewnętrzne screen automatycznie dopasują się do Ciebie i Twojego rytmu dnia nawet gdy jesteś z dala od domu. Dzięki tej nowoczesnej technologii stworzysz idealną atmosferę o każdej porze dnia. To jedyne urządzenie na rynku, za pomocą którego możesz sterować roletą aby kontrolować ciepło i światło, tworząc przy tym szczęśliwą i zdrową przestrzeń do życia. Inteligentne rolety z wykorzystaniem technologii MotionBlinds pozwolą Ci zaoszczędzić na kosztach energii, dbając przy tym o nasze naturalne środowisko.
Bezpieczeństwo na pierwszym miejscu!


Nasze rolety wolnowiszące screen obsługiwane przez MotionBlinds oraz Eve MotionBlinds uczynią Twój dom bezpieczniejszym pod wieloma względami. Roleta wewnętrzna jest wyposażona w silnik bezprzewodowy, dzięki czemu jest ona wyjątkowo bezpieczna dla dzieci oraz zwierząt. Dodatkowo wszystkie Twoje dane oraz ustawienia są przechowywane bezpośrednio w silniku a nie w chmurze, co zapewni Tobie i Twoim bliskim 100% prywatności. 


Sterowanie dopasowane do Ciebie!

 

Rolety screen obsługiwane przez MotionBlinds i Eve MotionBlinds dają Ci możliwość sterowania na trzy sposoby: ręczne, poprzez aplikację mobilną oraz za pomocą pilota.

OPINIE
Darmowe próbki tkanin

Bezpłatne próbki tkanin

Nie wiesz jaki kolor albo rodzaj materiału wybrać ? Która z tkanin będzie idealnie pasować do twojego wnętrza ? Z nami nie musisz się tego obawiać ponieważ w czasnarolety rozumiemy to i dajemy Ci możliwość zapoznania się z konkretnym materiałem poprzez dostarczenie aż do 10 darmowych próbek.

Napisz nam tylko jaki materiał Cię interesuje, a wyślemy go do Ciebie w ciągu 24 godzin – całkowicie za darmo !