Dlaczego warto wybrać ten produkt?
luksusowe żaluzje do Twojego biura, sypialni lub pokoju dziennego
montaż do ściany lub do sufitu
najwyższa jakość naturalnego surowca
czas realizacji 5 dni roboczych!
produkt na wymiar
Wymiary
Szerokość
mm
min: 400 mm, max: 2400 mm
Wysokość:
mm
min: 300 mm, max: 3000 mm
Dostępne kolory podstawowe
naturalny
DB-101
bukowy
DB-102
dębowy
DB-103
mahoniowo-brązowy
DB-104
hebanowy
DB-105
Strona sterowania
A
B
C
D
Prowadzenie boczne
brak
prowadzenie linkowe ( uchwyt podłogowy)
prowadzenie linkowe ( uchwyt podłogowy)
prowadzenie linkowe (uchwyt ścienny)
prowadzenie linkowe (uchwyt ścienny)
Maskownica
Prosta
Z bokami
Rodzaj drabinki
Sznurkowa
ciemny krem Taśmowa LT B
ciemny herbaciany Taśmowa LT DB
czarny Taśmowa LT BK
niebieski Taśmowa LT BL
bordowo-brązowy Taśmowa LT BR
brązowy Taśmowa LT CC
bordowy Taśmowa LT CD
zielony Taśmowa LT GR
szary Taśmowa LT GY
jasny krem Taśmowa LT IV
herbaciany Taśmowa LT MC
ceglasty Taśmowa LT PS
żółty Taśmowa LT SF
ciemny pomarańcz Taśmowa LT TC
biały Taśmowa LT W
orzechowy Taśmowa LT WN
OPIS PRODUKTU

Bambusowa żaluzja pozioma 50 mm


Bambusowa aranżacja klasycznej żaluzji drewnianej. Lamele wykonane z naturalnego surowca, które świetnie dopasują się do każdego pomieszczenia. Dzięki lamelom o szerokości 50mm można zasłonić naprawdę duże powierzchnie. Żaluzja cechuje się dużą odpornością na promienie słoneczne oraz nie odkształca się pod wpływem temperatury. Żaluzje zarówno drewniane jak i bambusowe to niezwykłe klimatyczne osłony, które komponują się w nowoczesnych i stylowych wnętrzach. Najlepiej prezentuje się w wersji drabinki tasiemkowej dobranej kontrastując pod kolor pomieszczenia.Żaluzje bambusowe nadają wnętrzu elegancki charakter. Idealnie sprawdzą się w sypialni czy w pokoju dziennym. Estetyczne wykończenia tj. maskownica górnej rynny, drewniane/bambusowe pokrętło sprawiają, że takie żaluzje nadają się nie tylko do mieszkań, ale również do biur, hoteli.

Uwaga! Ze względu, że jest to produkt wykonywany z naturalnego surowca - drewna, możliwe są różnice w strukturze i kolorze.

Jeżeli chcesz mieć pewność co do koloru to zachęcamy do skorzystania z możliwości zamówienia darmowych próbek.


Cechy produktu:

·        Lamela (pozioma) wykonana z naturalnego surowca (bambusa) o szerokości 50mm.

·        Rynna (kaseta) o wymiarach 58mm x 50mm.

·        Górna kaseta jest zasłonięta estetycznie elementem wykonanym z tego samego materiału co lamele.

·        Możliwość zastosowania prowadzenia linkowego.

·        Najbardziej elegancka forma żaluzji, wprowadzają do wnętrza odrobinę luksusu.

·        W związku z tym, że jest to produkt wykonany z naturalnego surowca, jakim jest drewno, kolory lameli mogą się różnić od siebie odcieniem.

·        Drewno może reagować na niską lub wysoką wilgotność, dlatego tez, nie poleca się ich stosować w łazienkach lub pomieszczeniach, w których panuje wilgoć.

·        Montaż może być wykonany do ściany lub do sufitu (montaż bezpośrednio do okna możliwy tylko w mniejszym rozmiarze żaluzji drewnianej 25mm).

·        Istnieje możliwość delikatnego skręcenia i wygięcia wzdłużnego spowodowane tym, że lamele są wykonane z naturalnego surowca jakim jest bambus, jednak maksymalne dopuszczalne skręcenie wynosi 0,27% i jest praktycznie niewidoczne.

·        Łatwe w codziennej pielęgnacji, wystarczy przetrzeć suchą szmatką.

·        Drabinki taśmowe występują w rozbudowanej gamie kolorystycznej.
Specyfikacja techniczna:

·        Szerokość lameli bambusowej (poziomej): 50mm

·        Wymiary rynny (kasety): 58mm x 50mm

·        Drabinka taśmowa, materiałowa: 25 mm

·        Pakiet lamel żaluzji bambusowych na drabince taśmowej po podniesieniu zajmuje 80 mm na 1000 mm wysokości żaluzji + 80 mm rynny górnej

·        Pakiet lamel żaluzji bambusowych na drabince sznurkowej po podniesieniu zajmuje 70 mm na 1000 mm wysokości żaluzji + 80 mm rynny górnej.

Żaluzje bambusowe 50mm możemy zamontować na ścianie lub na suficie przy pomocy metalowych uchwytów, które złączamy do osłony. Jest to montaż inwazyjny, do którego niezbędne będzie użycie chociażby wkrętarki. Uchwyty są mocne i trwałe. Bez problemu utrzymują ciężar żaluzji. W celu dobrania odpowiednich śrub do montażu skontaktuj się z naszym specjalistą.


Uwaga! Jeżeli posiadasz sufit podwieszony, koniecznie poinformuj o tym przy składaniu zamówienia – musimy załączyć większą ilość metalowych uchwytów w celu rozłożenia ciężaru żaluzji w montażu.


Żaluzje bambusowe możemy tez zautomatyzować i zdecydować się na silnik, który będzie podnosił i rozwijał żaluzje. Jest on schowany w kasecie, dzięki czemu nie widzimy rzucających się w oczy kabli czy też puszek. Kaseta żaluzji dodatkowo osłonięta jest maskownicą prosta lub z bokami, co całkowicie zakrywa zbędne elementy. Zamontowanie takiego silnika pozwala na niesamowitą wygodę oraz sterowanie stopniem zaciemnienia w pomieszczeniu. Posiadamy silniki sterowane pilotem oraz aplikacją w smartphonie. Zapytaj naszych specjalistów o poradę w dobraniu odpowiedniego silnika.


Sprawdź nasze gotowe kompozycje żaluzji bambusowych.

OPINIE
Darmowe próbki tkanin

Bezpłatne próbki tkanin

Nie wiesz jaki kolor albo rodzaj materiału wybrać ? Która z tkanin będzie idealnie pasować do twojego wnętrza ? Z nami nie musisz się tego obawiać ponieważ w czasnarolety rozumiemy to i dajemy Ci możliwość zapoznania się z konkretnym materiałem poprzez dostarczenie aż do 10 darmowych próbek.

Napisz nam tylko jaki materiał Cię interesuje, a wyślemy go do Ciebie w ciągu 24 godzin – całkowicie za darmo !