Rolety do okien dachowych na wymiar

Okna dachowe to nie tylko praktyczne, ale i ciekawe rozwiązanie dla wszystkich posiadaczy poddasza i skosów. Pozwalają one na doświetlenie i wpuszczenie świeżego powietrza nawet do niewielkiego strychu. Zdarza się jednak, szczególnie podczas letnich dni, że potrzebujemy nieco osłonić się przed nadmiarem słońca, a co za tym idzie – także i wysokiej temperatury. W takich sytuacjach doskonałym rozwiązaniem są rolety dachowe.

W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór wysokiej jakości rolet, które stworzone zostały z myślą o dachowych oknach. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi produktami!

czytaj więcej
Sortuj:

Rodzaje naszych rolet dachowych


W naszej ofercie znajdziesz trzy podstawowe rodzaje rolet dachowych. Każdy z nich dostępny jest w kilkunastu różnych wersjach kolorystycznych. Co więcej, masz również możliwość wybrania koloru rynny oraz typu mocowania i uchwytów. Pierwszą kategorią naszych modeli są rolety dachowe BASIC, wyposażone w prosty, lecz praktyczny i solidny mechanizm sprężynowy oraz możliwość blokowania na trzech wysokościach. Idealne do każdego pomieszczenia w domu, dostępny w wersji przyciemniającej lub zaciemniającej. Model bez kasety, odznaczający się prostym montażem i atrakcyjną ceną.

Kolejne na naszej liście są rolety dachowe plisowane, o charakterystycznej, harmonijkowej strukturze. Rolety te, wyposażone w praktyczne prowadnice boczne, odznaczają się szczególną funkcjonalnością. Świetnie sprawdzą się w pomieszczeniach w dowolnym stylu i kolorystyce. Plisowane rolety dostępne w kilkunastu atrakcyjnych kolorach to rozwiązanie uniwersalne dla niemal każdego rodzaju okna. Co więcej, mogą one być w dowolny sposób ustawione na wybranej wysokości ramy.

W naszej ofercie znajdziesz również rolety dachowe PREMIUM, wyposażone w nowoczesny mechanizm sprężynowy oraz kasetę i aluminiowe prowadnice. Rolety te posiadają możliwość blokowania tkaniny w każdym miejscu, co czyni z nich rozwiązanie wyjątkowo wygodne i praktyczne. Dzięki doskonałej jakości tkaninie oraz aluminiowym prowadnicom rolety Premium idealnie przysłaniają okno, ograniczając lub niemal całkowicie zamykając dostęp światła.

Rolety do okien dachowych na wymiar ! | Nowoczesne kolory | Zaciemniące pokój | Błyskawiczny montaż | Profesjonalne doradztwo