Żaluzje

W naszej ofercie znajdą Państwo rozmaity wybór żaluzji aluminiowych, drewnianych, bambusowych czy verticali. Tu znajdziesz odpowiednie i idealne żaluzje do Twojego pomieszczenia. Wszystkie produkty wykonane są na wymiar, dzięki czemu sprostamy Twoim wymaganiom. Jeżeli szukasz klasycznej aluminiowej żaluzji, to dobrze trafiłeś, w prosty i szybki sposób zrobimy dla Ciebie wymarzoną żaluzję. W naszej bogatej i docenianej przez klientów kolekcji znajdziesz to co potrzebne tak jak żaluzje pionowe. Modne czy klasyczne, tak jak żaluzje bambusowe czy drewniane. Jednym słowem – idealne dla Ciebie.

czytaj więcej
Sortuj:

Żaluzje Aluminiowe

Szukasz produktu, który zapewni elegancje i komfort w każdym detalu? To czas na żaluzje aluminiowe. To najbardziej klasyczne i popularne osłony wewnętrzne do pomieszczenia. Aluminium jest skutecznym sposobem na 100% zaciemnienie pomieszczenia. W tym miejscu znajdziesz dwa rodzaje żaluzji aluminiowych, jeden z produktów to żaluzje aluminiowe 25 mm, które są praktycznym rozwiązaniem np. w kuchni. Drugie to żaluzje aluminiowe 50 mm, nadające się praktycznie do każdego pomieszczenia. W szczególności polecamy do pomieszczeń biurowych, na przestronne okna biurowe, okna i drzwi balkonowe, bądź okna podłogowe w powierzchniach komercyjnych. Skorzystaj z naszej szerokiej oferty żaluzji. Nasi eksperci sprawią, że żaden produkt nie będzie dla Ciebie straszny, a nasi fachowcy pomogą wybrać Ci odpowiednią żaluzję.

Żaluzje Drewniane

Produkt na naszej stronie, który dodaje kolorytu i ciepła Twojemu wnętrzu. Oferujemy możliwość wyboru pomiędzy żaluzjami 25 a 50 mm. Głównym atutem produktu jest dokładne wykończenie oraz maskownice, które świetnie zdobią każdą żaluzje. Uroku dodaje funkcjonalna drabinka taśmowa. Należy zauważyć, że materiał wykorzystywany do tego typu żaluzji jest nieco cięższy od bambusu. Co najważniejsze - sam system żaluzji drewnianych pozwala na doskonałe dopasowanie intensywności światła docierającego do wnętrza w zależności od kąta ustawienia osłon. Dla osób, które cenią sobie komfort i niezawodność proponujemy mechanizm koralikowy jako alternatywa dla podstawowego sterowania. Naszą ofertę polecamy przede wszystkim osobom, które planują zakup swojej pierwszej żaluzji, jak i tym, którzy dokonują zakupu nie po raz pierwszy.

 

Żaluzje Bambusowe

Oczekujesz cząstki natury w swoim domu? A może marzysz, aby mieć bambusowe rozwiązanie w swoim domu czy biurze? To idealnie trafiłeś, bo żaluzje bambusowe spełnią Twoje oczekiwania. Są lżejsze w konstrukcji od drewnianych i posiadają unikalne kolory. Dzięki specjalnemu systemowi, możesz w prosty sposób kontrolować regulację ilości światła czy kąt jego padania. Jednak głównym atutem naszego produktu jest zastosowanie naturalnego produktu. Produkt dedykowany do pomieszczeń w których nie panuje wilgoć. Podobnie jak w żaluzjach drewnianych - możliwość zastosowania mechanizmu koralikowego. Dzięki „Czas Na Rolety” poznasz właściwe oraz podstawowe terminy związane z żaluzjami, które otworzą Ci drogę do zgłębienia bardziej zaawansowanej wiedzy.

 

Żaluzje Pionowe/Vertical

Szukasz idealnego produktu do biura czy innego pomieszczenia w pracy? To rozwiązanie specjalnie stworzone dla Ciebie. Verticale odpowiedzą Ci na pytanie czemu właśnie ten produkt nadaje się do dużych okien, wnęk okiennych. Możliwości w wyprodukowaniu verticala to nawet kilka metrów wysokości. Dzięki zastosowaniu koralikowemu w sprawny sposób można decydować o ustawieniu kąta padania światła. Produkt daje możliwość wyboru jakiej szerokości mają być lamele wertikala. Bardzo duże rozmiary osłon to najważniejsza cecha produktu. Krok po kroku – z pomocą naszych fachowców – dokonasz wyboru, dzięki któremu żaluzje pionowe staną się Twoimi wymarzonymi osłonami.