DNI
:
GODZIN
:
MINUT
:
SEKUND

Żaluzje (7)

Za oknem pogoda nie dopisuje, a Ty myślisz co zrobić aby poprawić sobie humor?To tak się składa, że mamy dla Ciebie propozycję!

Od dziś oferujemy rabat w wysokości -20% na cały dział żaluzji, czyli m.in. na żaluzje aluminiowe, drewniane i bambusowe oraz verticale (żaluzje pionowe).Na naszej stronie wszystkie produkty na wymiar od dziś w megasłonecznych, czyli atrakcyjnie niskich cenach. Rabat nalicza się automatycznie, więc nie musisz obawiać się, że przegapisz tę okazję! Rozchmurz się i spraw sobie wymarzony prezent w postaci osłony do Twojego pomieszczenia!

Promocja trwa od 16 kwietnia do niedzieli 25 kwietnia do godziny 23:59 i nie łączy się z innymi promocjami.

Żaluzje Aluminiowe

Szukasz produktu, który zapewni elegancje i komfort w każdym detalu? To czas na żaluzje aluminiowe. To najbardziej klasyczne i popularne osłony wewnętrzne do pomieszczenia. Aluminium jest skutecznym sposobem na 100% zaciemnienie pomieszczenia. W tym miejscu znajdziesz dwa rodzaje żaluzji aluminiowych, jeden z produktów to żaluzje aluminiowe 25 mm, które są praktycznym rozwiązaniem np. w kuchni. Drugie to żaluzje aluminiowe 50 mm, nadające się praktycznie do każdego pomieszczenia. W szczególności polecamy do pomieszczeń biurowych, na przestronne okna biurowe, okna i drzwi balkonowe, bądź okna podłogowe w powierzchniach komercyjnych. Skorzystaj z naszej szerokiej oferty żaluzji. Nasi eksperci sprawią, że żaden produkt nie będzie dla Ciebie straszny, a nasi fachowcy pomogą wybrać Ci odpowiednią żaluzję.

Żaluzje Drewniane

Produkt na naszej stronie, który dodaje kolorytu i ciepła Twojemu wnętrzu. Oferujemy możliwość wyboru pomiędzy żaluzjami 25 a 50 mm. Głównym atutem produktu jest dokładne wykończenie oraz maskownice, które świetnie zdobią każdą żaluzje. Uroku dodaje funkcjonalna drabinka taśmowa. Należy zauważyć, że materiał wykorzystywany do tego typu żaluzji jest nieco cięższy od bambusu. Co najważniejsze - sam system żaluzji drewnianych pozwala na doskonałe dopasowanie intensywności światła docierającego do wnętrza w zależności od kąta ustawienia osłon. Dla osób, które cenią sobie komfort i niezawodność proponujemy mechanizm koralikowy jako alternatywa dla podstawowego sterowania. Naszą ofertę polecamy przede wszystkim osobom, które planują zakup swojej pierwszej żaluzji, jak i tym, którzy dokonują zakupu nie po raz pierwszy.

 

Żaluzje Bambusowe

Oczekujesz cząstki natury w swoim domu? A może marzysz, aby mieć bambusowe rozwiązanie w swoim domu czy biurze? To idealnie trafiłeś, bo żaluzje bambusowe spełnią Twoje oczekiwania. Są lżejsze w konstrukcji od drewnianych i posiadają unikalne kolory. Dzięki specjalnemu systemowi, możesz w prosty sposób kontrolować regulację ilości światła czy kąt jego padania. Jednak głównym atutem naszego produktu jest zastosowanie naturalnego produktu. Produkt dedykowany do pomieszczeń w których nie panuje wilgoć. Podobnie jak w żaluzjach drewnianych - możliwość zastosowania mechanizmu koralikowego. Dzięki „Czas Na Rolety” poznasz właściwe oraz podstawowe terminy związane z żaluzjami, które otworzą Ci drogę do zgłębienia bardziej zaawansowanej wiedzy.

 

Żaluzje Pionowe/Vertical

Szukasz idealnego produktu do biura czy innego pomieszczenia w pracy? To rozwiązanie specjalnie stworzone dla Ciebie. Verticale odpowiedzą Ci na pytanie czemu właśnie ten produkt nadaje się do dużych okien, wnęk okiennych. Możliwości w wyprodukowaniu verticala to nawet kilka metrów wysokości. Dzięki zastosowaniu koralikowemu w sprawny sposób można decydować o ustawieniu kąta padania światła. Produkt daje możliwość wyboru jakiej szerokości mają być lamele wertikala. Bardzo duże rozmiary osłon to najważniejsza cecha produktu. Krok po kroku – z pomocą naszych fachowców – dokonasz wyboru, dzięki któremu żaluzje pionowe staną się Twoimi wymarzonymi osłonami.