Rolety materiałowe wolnowiszące

Szukasz rolety o naprawdę dużych rozmiarach? A może oczekujesz od produktu prostego i nieskomplikowanego montażu? Odpowiedzią są niewątpliwie rolety jednolite wolnowiszące bez prowadnic. To właśnie te produkty dają nam możliwość w postaci swobodnego montażu. Dodatkowo ich główną cechą jest prowadzenie tkaniny bez żadnych prowadnic. Naszą ofertę polecamy przede wszystkim osobom, które planują zakup swojej pierwszej rolety, jak i tym, którzy dokonują zakupu nie po raz pierwszy.

czytaj więcej
Sortuj:

Nieograniczone możliwości

Potrzebujesz rolety wolnowiszącej do każdego typu pomieszczeń i w pełni uniwersalnej? A może potrzebna jest roleta do niestandardowego okna lub wnęki? Znamy odpowiedź na Twoje pytania! W naszej ofercie dostępne są różne rodzaje rolet wolnowiszących, które są stworzone do zadań wręcz niewykonalnych. Obok rolet wolnowiszących S, M lub L (bez kasety), można u nas otrzymać roletę o dużych rozmiarach w maxi kasecie. Dodatkowo cechą naszych rolet jest to, że świetnie sprawdzają się jako ekran projekcyjny, a wszystko dzięki naprawdę dużym rozmiarom, jakie jesteśmy w stanie wyprodukować. Świetne rozwiązanie do Twojego domu czy biura, gdzie możesz w prosty i estetyczny sposób zaciemnić wnętrze.

Tkaniny wersji Premium

Należy przypomnieć, że najbardziej docenioną cechą tych produktów jest super jakość wykorzystywanych tkanin. Posiadają one specjalne właściwości, co sprawia że ich użytkowanie powoduje dużą satysfakcję z ich korzystania. Tutaj znajdziesz to czego potrzebujesz, czyli tkaniny o jasnych, ciemnych odcieniach czy materiały, które zaciemnią Twoje pomieszczenie w małym lub dużym stopniu. Tkaniny z naszej oferty to wysokiej jakości materiały, które przypadną do gustu nawet najbardziej wymagającym klientom. Tkaniny produktów są zarówno idealnym rozwiązaniem w klasycznych, jak i nowoczesnych pomieszczeniach.

Dbałość to podstawa

Dzięki 25-letniemu doświadczeniu, wiemy że klienci doceniają sobie elegancję i porządek. Nasze produkty zostały stworzone po to, aby zaoferować komfort wysokiej odporności na wszelkie zabrudzenia. Jednak w przypadku, gdy nawet dojdzie do małego zabrudzenia lub zakurzenia rolety, to środki, aby rozwiązać ten problem są naprawdę proste. W przypadku kurzu wystarczy delikatne odkurzenie materiału specjalnie dedykowaną szczotką, aby nasza roleta na nowo cieszyła się czystością. Gdy mamy do czynienia z większymi zabrudzeniami, typu odciski palców lub drobne plamy wtedy najlepszym sposobem jest delikatnie namoczona szmatka (bez detergentów) lub zwykła gumka do mazania.