Rolety materiałowe wolnowiszące (4)

Rolety wolnowiszące stają się coraz popularniejsze. Istotnym czynnikiem wpływającym na decyzję o ich zakupie jest przede wszystkim niska cena. To jednak nie wszystko. Tego typu rolety sprawdzają się znakomicie w większości przestrzeni: począwszy od mieszkań prywatnych, przez biura, aż po budynki użyteczności publicznej. Można więc powiedzieć, że są niezwykle uniwersalne.


Rolety materiałowe wolnowiszące – zalety


Jednym z głównych atutów rolet materiałowych jest prosty i szybki montaż. Mocuje się je tuż nad oknem lub do sufitu. Może to zrobić dosłownie każdy, ponieważ nie wymaga to fachowej wiedzy ani umiejętności. W ten sposób uda się zaoszczędzić na zatrudnieniu specjalistów.


Kolejną zaletą jest wytrzymałość. Zarówno tkanina wolnowiszących rolet materiałowych, jak i system mocowania należą do wyjątkowo trwałych. Boczki PCV to gwarancja wieloletniego użytkowania systemu. Są odporne na uszkodzenia mechaniczne oraz zabrudzenia.


W kwestii czystości zasłony materiałowe także pozostają bezkonkurencyjne. Wystarczy wilgotna szmatka, aby odświeżyć rolety. Delikatna konserwacja pozwala utrzymać je w bardzo dobrym stanie przez długi czas.


Wiele opcji dostosowywania


Dostępne u nas rolety wykonane z tkaniny można dowolnie modyfikować. Są one tworzone na wymiar. Posiadamy także dziesiątki różnych barw materiałów oraz kilka kolorów systemu i łańcuszka, które można ze sobą połączyć. Istnieje również wybór między stronami sterowania.


Zainteresowanych naszymi wolnowiszącymi zasłonami materiałowymi zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.