Rolety materiałowe wolnowiszące (4)

Roleta wolnowisząca bez kasety, o lekkiej konstrukcji dzięki czemu doskonale wygląda na każdym oknie.
ZOBACZ WIĘCEJ
NA WYMIAR
Rolety wolnowiszące o średnicy rury nawojowej 25mm pozwalają na osłonięcie dużych powierzchni stosunkowo tanim kosztem.
ZOBACZ WIĘCEJ
NA WYMIAR
Roleta wolnowiszące montowana do ściany lub do sufitu. Idealne rozwiązanie do osłonięcia dużych powierzchni.
ZOBACZ WIĘCEJ
NA WYMIAR
Rolety wolnowiszące o średnicy rury nawojowej 42mm pozwalają na osłonięcie dużych powierzchni stosunkowo tanim kosztem.
ZOBACZ WIĘCEJ
NA WYMIAR

Rolety wolnowiszące stają się coraz popularniejsze. Istotnym czynnikiem wpływającym na decyzję o ich zakupie jest przede wszystkim niska cena. To jednak nie wszystko. Tego typu rolety sprawdzają się znakomicie w większości przestrzeni: począwszy od mieszkań prywatnych, przez biura, aż po budynki użyteczności publicznej. Można więc powiedzieć, że są niezwykle uniwersalne.


Rolety materiałowe wolnowiszące – zalety


Jednym z głównych atutów rolet materiałowych jest prosty i szybki montaż. Mocuje się je tuż nad oknem lub do sufitu. Może to zrobić dosłownie każdy, ponieważ nie wymaga to fachowej wiedzy ani umiejętności. W ten sposób uda się zaoszczędzić na zatrudnieniu specjalistów.


Kolejną zaletą jest wytrzymałość. Zarówno tkanina wolnowiszących rolet materiałowych, jak i system mocowania należą do wyjątkowo trwałych. Boczki PCV to gwarancja wieloletniego użytkowania systemu. Są odporne na uszkodzenia mechaniczne oraz zabrudzenia.


W kwestii czystości zasłony materiałowe także pozostają bezkonkurencyjne. Wystarczy wilgotna szmatka, aby odświeżyć rolety. Delikatna konserwacja pozwala utrzymać je w bardzo dobrym stanie przez długi czas.


Wiele opcji dostosowywania


Dostępne u nas rolety wykonane z tkaniny można dowolnie modyfikować. Są one tworzone na wymiar. Posiadamy także dziesiątki różnych barw materiałów oraz kilka kolorów systemu i łańcuszka, które można ze sobą połączyć. Istnieje również wybór między stronami sterowania.


Zainteresowanych naszymi wolnowiszącymi zasłonami materiałowymi zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.