Rolety materiałowe na wymiar wewnętrzne (10)

czytaj więcej

Estetyczne rolety wykonane z wysokogatunkowego materiału mogą być świetną ozdobą domu. Łączą w sobie atrakcyjny wygląd wraz z funkcjonalnością – dzięki nim można w wygodny sposób kontrolować wpadanie naturalnego światła do pomieszczeń.


Rolety materiałowe na wymiar


Nasza oferta składa się z zasłon materiałowych, które tworzymy we własnym parku maszynowym. Oznacza to, że klienci mogą zamówić je w niemal dowolnych wymiarach. Potrafimy dostosować się do wymogów stawianych przez naszych zleceniodawców.


Rolety materiałowe wewnętrzne można przymocować do ściany lub do sufitu. Posiadamy też modele wolnowiszące oraz z dołączaną kasetką na zwijanie tkaniny. Każdy rodzaj mocowania jest banalnie prosty w montażu. Postępowanie zgodnie z instrukcją gwarantuje prawidłowe zawieszenie rolety materiałowej na wymiar.


Wszelkie elementy poza materiałem tworzone są z aluminium i PCV. Dzięki temu są one wytrzymałe, odporne na uszkodzenia i nie dają się łatwo zabrudzić. Ich konserwacja również nie sprawia żadnych problemów – najczęściej wystarczy zwykła namoczona szmatka.


Dodatkowym atutem naszych produktów jest możliwość wykorzystania ich jako ekranu projekcyjnego lub przesłony wnęki. Rolety na wymiar posiadają także niezawodny mechanizm regulujący, który pozwala na precyzyjne ustawianie pozycji zasłon.


Udostępniamy próbki tkanin


Tkanina wykorzystywana do stworzenia rolet może przybrać wiele barw oraz wzorów. Udostępniamy dziesiątki wersji kolorystycznych materiałów. Można również wybrać pomiędzy propozycjami kolorów systemu mocowania i łańcuszka.


Ponieważ do wyboru jest tak dużo wersji, wprowadziliśmy usługę wysyłki darmowych próbek tkanin. Możemy jednorazowo wysłać do 10 fragmentów tkanin, które zostaną użyte do stworzenia wewnętrznej rolety z materiału. Pomogą one Państwu wybrać najodpowiedniejszą wersję.


Próbki są całkowicie darmowe, a wysyłka - bezpłatna.


Zainteresowanych naszymi roletami materiałowymi wewnętrznymi zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.