Rolety materiałowe w kasecie

Rolety jednolite z prowadnicami to wybór spośród wielu produktów, posiadają standardowe, jak i nieszablonowe zastosowania. Wśród oferowanych produktów znajdziesz takie, które charakteryzują się różnym kształtem kasety. To także produkty, o różnych typach prowadnic, które w subtelny sposób prowadzą materiał rolety. Główną cechą produktów tego typu, są tkaniny najwyższej jakości o różnym stopniu przepuszczalności światła.

czytaj więcej
Sortuj:

 

Tkaniny najwyższej jakości

Szukasz materiału, który w sposób wyjątkowy udekoruje Twoje wnętrze, a może oczekujesz od materiału super wytrzymałości i trwałości na lata? Dobrze trafiłeś, bo z Czasem Na Rolety poczujesz wyjątkowość w każdym milimetrze tkaniny. Materiał wykorzystywany do produkcji tkanin to najwyższa jakość, poświadczona opinią naszych klientów. Tkaniny wykorzystywane do produkcji naszych rolet są specjalnie selekcjonowane i sprawdzane przez naszych fachowców. Każdy materiał przechodzi kontrolę jakości podczas realizacji zamówienia.

Prosta pielęgnacja

Dbanie o taki rodzaj rolet jest bardzo prosty i nieskomplikowany. Nasze materiały są specjalnie powleczone, dzięki czemu zapobieganie wszelkim zabrudzeniom czy warstwom kurzy staje się prostsze! Na materiale rolety jednolitej w małym stopniu może gromadzić się kurz. Najskuteczniejszym sposobem w tej sytuacji jest delikatne odkurzenie specjalną szczotką przeznaczoną do odkurzenia mebli – pamiętając, aby szczoteczka odkurzacza była czysta. Na zabrudzenia typu odciski palców najlepsza będzie zwykła gumka do mazania lub delikatnie namoczona czysta szmatka. Z Czasem Na Rolety pielęgnacja rolet stanie się Twoim miłym momentem w trakcie dnia!

Do każdego okna

Rolety jednolite z prowadnicami to rozwiązanie nie tylko dla klientów, którzy posiadają standardowe listwy przyszybowe, ale jest to także remedium w przypadku okien zaokrąglonymi lub nietypowymi listwami przyszybowymi. Dzięki różnym rodzajom prowadnic, to produkt dostosuje się do Twojego okna, a nie odwrotnie. Dodatkowo oferujemy różne rodzaje kaset w produktach. Do wyboru znajdą się m.in. kasety o minimalistycznym czy eleganckim wyglądzie. Krok po kroku – z pomocą naszych fachowców – dokonasz wyboru, dzięki któremu rolety jednolite z prowadnicami staną się Twoimi wymarzonymi osłonami w każdym pomieszczeniu.