Rolety materiałowe na wymiar|Dobra cena

W naszym sklepie mamy do zaoferowania rozmaity wybór produktów takich jak rolety jednolite czy rolety typu „dzień i noc”. U nas dobierzesz idealnie dopasowane rolety do Twojego wnętrza. Każdy produkt w naszej ofercie jest specjalnie produkowany na wymiar przez co sprostamy Twoim każdym wymaganiom. Szeroki wybór tkanin wśród rolet jednolitych i „dzień i noc” to elegancja i swoboda w wyborze. Dobra jakość komponentów wykorzystywana przy produkcji rolet potwierdza wysokie wykonanie, klasę i prestiż produktu.

czytaj więcej
Sortuj:

Rolety jednolite

Szukasz sposobu, który zagwarantuje Ci proste i klasyczne rozwiązanie? A może szukasz rozwiązania sprawdzonego od pokoleń? Rolety zwane jednolitymi to styl, który niewątpliwie sprawdzi się w Twoim domu. Wśród tej kategorii znajdziesz m.in. rolety z prowadnicami, wolnowiszące (bez prowadnic), czy też rolety MINI (bezinwazyjne). Dzięki klasycznym rozwiązaniom jakie oferujemy, każdy produkt w 100% spełni Twoje oczekiwania i wymagania. Szukasz rolety która zapewni Ci ochronę przed upałem, czy nadmiernym nasłonecznieniem pomieszczeń? Jeśli tak, to dobrze trafiłeś! Dzięki „Czas Na Rolety” poznasz właściwe oraz podstawowe terminy związane z roletami, które otworzą Ci drogę do zgłębienia bardziej zaawansowanej wiedzy.

Rolety „dzień i noc”

Jeżeli klasyczne rolety jednolite, to nie to czego szukasz, to odpowiedzią na Twoje pytanie są rolety „dzień i noc”. Najlepsze w przypadku, gdy cenimy sobie sprawne regulowanie wpadającego światła do pomieszczenia w szybki i łatwy sposób. Jeżeli przyjrzymy się bardziej, to zauważymy w tym produkcie połączenie rolety jednolitej, jak i żaluzji. Jest do idealna alternatywa, nad którą warto się zastanowić w przypadku wyboru produktu, który ma spełnić nasze oczekiwania. Wśród tej kategorii znajdziesz m.in. rolety „dzień i noc” z prowadnicami, wolnowiszące rolety „dzień i noc” (bez prowadnic), czy też rolety „dzień i noc” MINI (bezinwazyjne). Krok po kroku – z pomocą naszych fachowców – dokonasz wyboru, dzięki któremu rolety „dzień i noc” staną się Twoimi wymarzonymi osłonami.

Różne możliwości

Każdy rodzaj rolet jest przygotowany na wszelakie wyzwania, które przed sobą postawisz. Różne rodzaje prowadnic, kaset czy materiałów – to tylko kilka czynników, które pozwolą Ci na swobodny wybór spośród naszych kilkunastu produktów. Nasze rolety w zależności od konkretnego rodzaju można montować do wszelakich rodzaju powierzchni, co sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie. Przyklejane, przykręcane, bezinwazyjne, montowane do sufitu lub ściany – takie są nasze produkty – jednym słowem – wszechstronne. Naszą ofertę polecamy przede wszystkim osobom, które planują zakup swojej pierwszej rolety, jak i tym, którzy dokonują zakupu nie po raz pierwszy.

Klasyczne rozwiązania

Jeżeli nie wiesz jaki rodzaj osłony wewnętrznej będzie dla Ciebie najlepszy, to warto swoją uwagę zwrócić w kierunku rolet. Jest to produkt prosty w obsłudze a zarazem bardzo funkcjonalny i elegancki. Klasyczności dodają m.in. specjalnie zaprojektowane kasety czy odpowiednio dobrane prowadnice. Dla koneserów mamy też inne rozwiązanie, mianowicie rolety bezinwazyjne, które cechują się prostą i wygodną obsługą. Dla chcących poczuć nutkę jakości proponujemy produkty z aluminiowymi lub plastikowymi kasetami, w których znajduje się materiał rolety. Systemy sterowania, które oferujemy to rozwiązanie bezpieczne i wygodne dla każdego użytkownika. Klasyczne rozwiązania to motto, które cechuje nasze rolety.

Rolety