Moskitiera rolowana na wymiar

Sortuj:

Moskitiery najczęściej montuje się w oknach, jednak przeszklenia to nie jedyne miejsce, przez które mogą przedostać się owady. Z tego właśnie względu warto zainwestować także w moskitierę na drzwi. Wyjście na balkon lub taras także może być wygodnie zabezpieczone przed komarami i muchami.


Moskitiera na drzwi na wymiar


W naszej ofercie znajdują się moskitiery rolowane poziome pojedyncze oraz podwójne. Dzięki prostemu mechanizmowi zawijania z taśmą magnetyczną można je wygodnie regulować przy wchodzeniu i wychodzeniu przez drzwi.


Nasi klienci nie muszą się martwić o dopasowanie moskitiery do wymiarów posiadanych drzwi. Mamy własny park maszynowy, co pozwala nam na dostosowanie elementów do stawianych wymogów. Moskitiera na drzwi na wymiar to bardzo komfortowe rozwiązanie – niezależnie od wielkości drzwi zostaną one dokładnie osłonięte, nie trzeba też płacić za materiał, z którego się nie skorzysta (w przypadku zbyt dużych fabrycznych moskitier).


Dostępne u nas produkty tworzone są wyłącznie z wysokogatunkowych tkanin, pochodzących od zaufanych dostawców z Polski, Holandii oraz Niemiec. Moskitiery są więc produkowane zgodnie z europejskimi normami wytrzymałości. Mogą być użytkowane przez wiele lat.


Estetyczna siatka i kasetka


Funkcjonalność moskitiery na drzwi balkonowe to tylko jedna z zalet. Warto dodać, że dbamy o jej estetyczne wykonanie. Siatka nie szpeci tarasu czy balkonu. Idealnie wkomponowuje się w otoczenie, stanowiąc zwyczajny element elewacji. Na dodatek można wybierać pomiędzy różnymi wersjami kolorystycznymi ramki. Posiadamy m.in. barwy imitujące drewno.