Rolety plisowane na wymiar

Szukasz produktu, który zmieni Twoje spojrzenie na osłony wewnętrzne? Rolety plisowane to alternatywa dla osób, które szukają podobnego, ale nieco oryginalnego rozwiązania w porównaniu do tradycyjnych żaluzji czy uniwersalnych rolet materiałowych. Plisy są chętnie wybieranym produktem w niejednym pomieszczeniu domowym. Cechą główną produktu jest dowolna regulacja ustawienia wysokości plisy – co pozwala na swobodną obsługę. Materiał wykorzystywany do plis jest wyjątkowy, ponieważ posiada harmonijkową strukturę. Dodaje ona uroku i atmosfery każdemu pomieszczeniu.

czytaj więcej
Sortuj:

Jeden produkt – różne możliwości

Plisy to wbrew pozorom elastyczny produkt, gwarantuje nam różne modyfikacje rynien czy kształtów. Oprócz materiału z jakiego wykonana jest plisa, uwagę należy zwrócić na rynny, które mamy w ofercie. Proponujemy szeroki wybór kolorów, od klasycznego białego do prestiżowego złotego dębu. Każdy znajdzie dla siebie dopasowany styl i wyrachowanie produktu. Krok po kroku – z pomocą naszych fachowców – dokonasz wyboru, dzięki któremu rolety plisowane staną się Twoimi wymarzonymi osłonami. Dzięki dwóm rodzajom rolety plisowanej możemy w prostu sposób wybrać, który wariant będzie bardziej przydatny, ten z jedną czy dwoma rynnami ruchomymi.

Szeroki wybór tkanin

W ofercie Czas Na Rolety można wybrać swój wymarzony kolor oraz dopasować go według swoich preferencji. Dzięki harmonijkowej strukturze, tkanina świetnie nadaje się do pomieszczeń domowych. Nie dominuje w pomieszczeniu a nadaje jemu idealny klimat i dopełnienie. Wychodząc na potrzeby klientów oferujemy nową kolekcję kolorów z serii Zona. Każdy poszuka swojego idealnego rozwiązania zarówno jeżeli chodzi o tkaniny bardziej i mniej zaciemniające, jak i tkaniny o perłowej strukturze. Materiał odporny na wszelkiego rodzaju zagniecenia i odkształcenia. Nie wiesz jaki kolor tkaniny wybrać? Nasi eksperci pomogą Ci w tym, a Ty będziesz czuł satysfakcję z zakupionego produktu.

 

Wygoda w obsłudze

Dzięki smukłej rynnie plisa będzie pasowała do każdego okna w domu. Jest rozwiązaniem odpowiadającym wymaganiom wielu klientów. W przypadku rolet plisowanych o dużych rozmiarach oferujemy prostą obsługę dzięki montowanej przedłużce. Jest to bardzo pomocne w przypadku dużych rozmiarów plis, gdzie trudno jest swobodnie dosięgnąć. Dodatkowym atutem jest możliwość wyboru w jaki sposób plisa będzie zamontowana. Może ona się poruszać w świetle szyby, nawierzchniowo czyli po płaszczyźnie ramy okiennej. Kolejnym sposobem może być montaż bezinwazyjny, czyli system taki w którym to bez zbędnego wiercenia nasza plisa zakładana jest na ramę okienną. Odpowiedni rodzaj montażu wybierzesz przy pomocy naszych fachowców.

Czystość na pierwszym miejscu

Jesteśmy przekonani, że każdy rodzaj naszych rolet plisowanych jest łatwy do pielęgnacji. Potwierdzają to opinie naszych klientów. Regularna pielęgnacja produktu jest wskazana ze względu na to, że na roletach plisowanych bardzo łatwo zbiera się kurz. Sporadycznie zdarzają się większe zabrudzenia. Dla pełnej gwarancji czystości plisy wystarczy zwykła zmiotka do kurzu czy wilgotna ściereczka. Należy pamiętać, że żaluzje plisowane nie nadają nie do prania, do ich pielęgnacji wystarczą wcześniej wspomniane atrybuty.