Rolety plisowane na wymiar (2)

czytaj więcej

Plisy okienne to bardzo nowoczesny sposób na zasłonięcie okna. Znacząco różni się od tradycyjnych rozwiązań. Przede wszystkim plis nie zawiera pojedynczych lamelek – żaluzja to jednolita tkanina, która składa się w harmonijkę. Dzięki temu nadaje się do zastosowania dosłownie wszędzie.


Rolety plisowane na wymiar


Konstrukcja plis umożliwia zamontowanie ich na oknach o niecodziennych kształtach, takich jak okrągłe lub trójkątne przeszklenia. Ich umocowanie na niestandardowych otworach nie przysporzy nikomu problemów. Stosowane są również w bardziej tradycyjnych, prostokątnych oknach.


W naszej ofercie można znaleźć rolety plisowane na wymiar. To duża oszczędność czasu – nie trzeba rozglądać się za żaluzjami pasującymi akurat do posiadanych okien. Nasze produkty można dostosowywać do własnych potrzeb również na inne sposoby. Asortyment składa się z żaluzji plisowanych jednofunkcyjnych oraz dwufunkcyjnych. Można wybierać między systemami montażu (np. bezinwazyjnym czy powierzchniowym), uchwytami (standardowym w kolorze rynny lub przezroczystym do przedłużki), rynnami i przede wszystkim kolorem tkaniny. Barwa rolet odgrywa decydującą rolę. Zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego proponujemy dostarczenie na wskazany adres do 10 bezpłatnych próbek!


Główne zalety plis okiennych


Plisy są bardzo estetycznym i modnym rozwiązaniem. Dzięki zastosowaniu odpowiedniej tkaniny mogą formować się w bardzo ciekawe wzory, a także przybierać niestandardowe kolory. To sprawia, że świetnie pasują zarówno do nowoczesnych, jak i bardziej tradycyjnych wnętrz.


Konstrukcja plis umożliwia zastosowanie ich nie tylko w zwykłych oknach, ale również w przeszkleniach dachowych czy też tzw. ogrodach zimowych. Są również najwygodniejszym systemem zasłon dostępnym na rynku. Ich funkcjonalność i komfortowy, płynny mechanizm regulowania czyni rolety z plisu bezkonkurencyjnymi.


Zamontowane plisy mogą przez wiele długich lat służyć jako zasłony.


Niezwykle prosty montaż plis


Nie trzeba obawiać się mocowania rolet wykonanych z plisy, jest całkowicie bezproblemowy. Nie potrzeba fachowej wiedzy ani tym bardziej specjalistycznych narzędzi, aby móc cieszyć się pięknymi zasłonami. Bez względu na wybraną opcję montażu – posiadamy aż 3 – nie trzeba będzie zwracać się do nikogo po pomoc. Do rolet dołączamy prostą instrukcję, która krok po kroku prowadzi przez proces mocowania. Etapy montażu są nieskomplikowane, a samo mocowanie czyste i szybkie.


Rolety mocuje się do skrzyła okna przy użyciu dołączanych do zestawu kształtek. Można to porównać do wieszania przedmiotów na wieszaku. Nie ma nic prostszego! Istnieje również możliwość tzw. bezinwazyjnego systemu montażu, czyli osadzenia rolety na mechanizmie nakładanym na okno od góry.


Tania konserwacja rolet z plis


W przeciwieństwie do firanek lub innych form zasłon, plisy okienne nie wymagają szczególnych środków czystości. Konserwacja może się odbyć przy użyciu dostępnych w domu płynów higienicznych, a nawet bez nich. Tkanina, z której zostały zrobione, jest wyjątkowo odporna na zabrudzenia i niszczenie. Wystarczy zawilgocona szmatka, aby zetrzeć z rolet plisowanych kurz czy jakiekolwiek inne zanieczyszczenie. Kontakt z wodą nie narusza struktury plisy, należy jednak uważać aby nie zamoczyć mechanizmu regulowania.


Warto zaznaczyć, że sprzedawane przez nas rolety nie muszą być na czas czyszczenia demontowane. Ich konstrukcja umożliwia konserwację umocowanej zasłony. Jeśli jednak użytkownikom wygodniej jest ściągnąć najpierw roletę, to nic nie stoi na przeszkodzie. Jej ponowne zamontowanie to kwestia paru minut.


Skontaktuj się z nami!


Jeśli proponowane przez nas plisy okienne przykuły Państwa uwagę, to zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące oferowanych produktów, a także ceny, sposobu dostawy i rodzajów płatności. Nasi eksperci mogą również doradzić wybór najkorzystniejszego rozwiązania. Jesteśmy producentem rolet plisowanych na wymiar, który doskonale zna współczesne trendy.


Gwarantujemy szybką wysyłkę zamówionych produktów.