O Sklepie

Czasnarolety.pl - Ludzie z pasją Sklep czasnarolety.pl to zespół ludzi pełnych pasji i zaangażowania. Stawiamy na profesjonalizm i skupiamy się na tym na czym znamy się najlepiej- produkcji osłon okiennych na wymiar. Na rynku działamy od 1994 roku i od tamtej pory systematycznie wzbogacamy nasz asortyment tak, aby wszystko czego potrzebują Twoje okna znalazło się w jednym miejscu. Nasze produkty są spersonalizowane i unikalne, tzn że to Ty wybierasz wszystkie parametry (kolory, szerokość, wysokość), a my dostarczamy towar zgodny z Twoim życzeniem.

Wśród naszych produktów znajdziesz: rolety materiałowe, żaluzje aluminiowe i drewniane, plisy, verticale, rolety zewnętrzne, a także moskitiery okienne i drzwiowe oraz akcesoria.

Czasnarolety.pl - Ludzie z pasją Do każdego produktu podchodzimy z dbałością i starannością, a rozbudowany park maszynowy pozwala nam w pełni kontrolować proces produkcyjny i unikać błędów. Każda z naszych osłon jest pakowana w taki sposób, żeby bezpiecznie do Państwa dotrzeć. To co nas wyróżnia na rynku to bogaty wybór systemów i kolorów, jakość oraz jedne z najkrótszych terminów realizacji. Korzystamy tylko ze sprawdzonych dostawców z Polski, Holandii i Niemiec. U nas znajdziesz produkty do każdego typu okna, więc nie zwlekaj: czas na rolety :)