O Sklepie

25 LAT DOŚWIADCZENIA

Tak długi czas istnienia na rynku osłon oznacza, że znamy nasze produkty na wylot i jesteśmy z nich dumni, a tysiące naszych klientów, którzy zaufali nam i wybrali nasze rolety, plisy, żaluzje czy moskitiery, jest zadowolonych z wyboru. Doświadczona załoga zapewnia wysoką jakość i szybki proces produkcji osłon.

MATERIAŁY NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI

Cenimy sobie czas nasz i naszych klientów, więc oferujemy produkty stworzone z najwyższej jakości komponentów. Każdy nasz produkt przechodzi kontrolę w dziale kontroli jakości by sprawdzić czy na etapie produkcji jakikolwiek z komponentów nie uległ uszkodzeniu. Dodatkowo, z naszej strony zapewniamy dwa lata gwarancji i cały czas służymy pomocą postsprzedażową.

Nasze tkaniny do rolet czy plis są wykonane z wysokiej jakości polieterosulfonu (PES) produkowanym w Niemczech i Holandii, dzięki czemu są odporne na długotrwałą ekspozycję światłem i nie tracą kolorów i są bardziej odporne na zagięcia.

Naturalne surowce używane do produkcji żaluzji to wyselekcjonowane drewno lipowe oraz bambus, które dodatkowo zabezpieczamy przed nadmiernym chłonięciem wilgoci.

Wszystkie aluminiowe komponenty są wycinane przez nas z dużą dokładnością i starannością. Dbamy o to by elementy wyglądały estetycznie i spełniały swoje zadanie przez długie lata.

SZYBKA WYSYŁKA W CIĄGU 3 DNI ROBOCZYCH

Duża załoga i zoptymalizowany proces logistyczny pozwala nam wyprodukować zamówienia w tak krótkim czasie. U nas nie będziesz czekać na osłony przez trzy tygodnie. Otrzymasz je już po trzech dniach roboczych, a czasem nawet szybciej!

DARMOWA DOSTAWA OD 400 ZŁ

Nasze produkty wysyłamy kurierem GLS, który dostarcza je zazwyczaj w ciągu następnego dnia roboczego. Dla dużych zamówień, powyżej 400 zł bierzemy koszty dostawy na siebie, dzięki czemu dostarczenie produktu do Twojego domu odbędzie się za darmo!

ZAŁOGA CZASNAROLETY.PL

Zespół sklepu internetowego tworzą ludzie pełni pasji i zaangażowania. Stawiamy na profesjonalizm i skupiamy się na tym na czym znamy się najlepiej.