Rolety dzień i noc na wymiar - Dobra Cena!

Rolety typu dzień i noc to produkt wyjątkowy z wielu względów, który warto zakupić do swojego pomieszczenia. Posiada w sobie cechy klasycznych rolet jednolitych oraz tradycyjnych żaluzji. Cechą wyróżniającą spośród wszystkich rolet jest specjalny rodzaj tkaniny, który pozwala na bardzo umiejętne kontrolowanie wpadającego światła z zewnątrz. Dzięki 25-letniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie sprostać nawet najbardziej wymagającym zadaniom - nawet takim, które uważasz za niemożliwe do rozwiązania.

czytaj więcej
Sortuj:

Wysoka jakość tkanin!

Szukasz tkaniny, której największą zaletą jest niewyobrażalnie wysoki gatunek? Dobrze trafiłeś, bo właśnie największą zaletą naszych rolet jest bardzo wysoka jakość tkanin. Dzięki połączeniu dwóch naprzemiennie dobranych materiałów, czyli jednolitego zaciemniającego oraz siatki przepuszczającej światło, w prosty sposób można płynnie regulować natężenie światła w każdym pomieszczeniu. Dzięki połączeniu dwóch rodzajów tkanin jesteśmy w stanie zaproponować nowoczesne rozwiązanie, które znajdzie swoje miejsce w każdym nowoczesnym, jak i również klasycznym pomieszczeniu. Krok po kroku – z pomocą naszych fachowców – dokonasz wyboru, dzięki któremu rolety „dzień i noc” i staną się Twoimi wymarzonymi osłonami w każdym wnętrzu.

Komponenty z wyższej półki

Wszystkie elementy wykorzystywane do produkcji rolet „dzień i noc” są specjalnie wyselekcjonowane przez naszych fachowców. Mega trwałe aluminiowe lub plastikowe (PVC) kasety, super elastyczne a zarazem stabilne prowadnice, czy niezawodne mechanizmy sterujące roletą, to tylko niektóre cechy poszczególnych produktów w naszej ofercie. Wszystkie produkty posiadają niezawodny system sterowania za pomocą koralika, który świetnie sprawdza się w każdych, nawet trudnych warunkach. W przypadku rolet wolnowiszących stosujemy bardzo mocne i wytrzymałe uchwyty, które są przygotowane do utrzymywania rolet nawet o bardzo dużych rozmiarach.

Do każdego wnętrza

Szukasz rolety do każdego pomieszczenia? A może potrzebujesz produktu, który sprawi, że Twoje wnętrze stanie się jeszcze bardziej przyjemne? To rozwiązanie oferują rolety „dzień i noc”. Nasze produkty są w pełni uniwersalne, co sprawia że dobierzesz roletę „dzień i noc” do każdego stylu. Konstrukcja rolety „dzień i noc” umożliwia nam nie tylko w pełni odsłaniać lub zasłaniać okno, lecz pozwala także na płynne regulowanie dopływu światła. Funkcjonalność rolety sprawia, że można ją zatrzymać w dowolnej pozycji i dzięki temu uzyskać większe lub mniejsze doświetlenie pomieszczenia, które jest zależne od naszych potrzeb i preferencji. Z pomocą naszych fachowców pomożemy Ci dobrać odpowiednią roletę „dzień i noc” do każdego pomieszczenia.

Łatwość w czyszczeniu

Dbanie o ten rodzaj rolet jest bardzo prosty i nieskomplikowany, dodatkowo nie potrzeba przy tym żadnych trudno dostępnych środków. Nasze materiały są specjalnie powleczone, dzięki czemu zapobieganie wszelkim zabrudzeniom czy warstwom kurzu staje się prostsze! Na materiale rolety jednolitej w małym stopniu może gromadzić się kurz. Najskuteczniejszym sposobem w tej sytuacji jest delikatne odkurzenie specjalną szczotką przeznaczoną do odkurzenia mebli – pamiętając, aby szczoteczka odkurzacza była czysta. Na zabrudzenia typu odciski palców najlepsze będzie zwykła gumka do mazania lub delikatnie namoczona czysta szmatka.