Rolety dzień i noc na wymiar - Dobra Cena! (3)

czytaj więcej

Zasłony dzień-noc są innowacyjnym rozwiązaniem w zakresie kontroli naturalnego światła. Dzięki swojej konstrukcji całkowicie eliminują potrzebę posiadania firanek lub podobnych osłon okiennych. Na dodatek prezentują się nad wyraz okazale. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą tego typu nowoczesnych rolet.


Rolety dzień i noc na wymiar


Jesteśmy producentem zasłon typu dzień/noc (nazywanych również roletami duo). Posiadamy własny park maszynowy. Oznacza to, że nasi klienci mogą wybrać dowolny, nawet najmniej standardowy rozmiar, a my będziemy mogli go wykonać bez żadnych przeszkód. Rolety dzień i noc na wymiar stanowią doskonały sposób zasłonięcia nietypowych przeszkleń, np. trójkątnych czy okrągłych. Sprawdzają się jednak równie dobrze przy tradycyjnych otworach okiennych.


Możemy wykonać zasłony w niemal dowolnych wymiarach. Minimalna wysokość i szerokość wynosi 500 mm.


Konstrukcja rolet dzień/noc umożliwia swobodną obsługę. Za dnia, kiedy zaistnieje potrzeba większej ilości światła słonecznego, można je całkowicie podnieść. W nocy natomiast, gdy pali się światło żarówek wystawiające domowników na widok, mogą szczelnie się zamknąć. Tkanina używana do stworzenia rolet na dzień i na noc pozwala ponadto na manipulacje wpadającego światła bez konieczności podnoszenia rolety!


Różne systemy mocowania rolet


Nasz asortyment składa się z rolet o zróżnicowanych sposobach montażu. To ich główny wyróżnik. Posiadamy więc rolety o bezinwazyjnym systemie mocowania (bez kasety), a także z kasetami ALU. Można je przytwierdzić do sufitu, ściany lub skrzydła okiennego. Kasetki przykleja się lub przykręca w zależności od rodzaju rolet duo.


Wszystkie modele są wolnowiszące. Dzięki temu prezentują się doskonale w każdym miejscu i nie sprawiają trudności w montażu. Ich umocowanie jest szybkie i proste – nie trzeba korzystać z pomocy fachowców. Do zestawu dołączamy instrukcję, która krok po kroku prowadzi przez etapy montażu.


Wolność wyboru


Zasłony dzień/noc można dowolnie dostosowywać do własnych potrzeb nie tylko pod kątem wymiarów. W naszej ofercie uda się znaleźć dziesiątki kolorów tkaniny. Część z nich posiada estetyczne wzory. Istnieje również opcja doboru barwy w przypadku systemu mocowania oraz łańcuszka.


Szeroki wybór pozwala zastosować oryginalne rozwiązania, które będą idealnie pasować do Państwa mieszkania. Możemy pomóc w wyborze.

Wystarczy skontaktować się z nami w sprawie bezpłatnych próbek tkanin. Zostaną one wysłane na wskazany adres. Wysyłamy nawet do dziesięciu różnych próbek, dzięki czemu nasi klienci mogą łatwiej podjąć właściwą decyzję!


Solidne wykonanie, proste utrzymywanie czystości


Nasze rolety zostały wykonane z myślą o przetrwaniu wielu długich lat. Z tego względu zarówno tkanina, jak i systemy mocowania są odporne na urazy mechaniczne oraz zanieczyszczenia. Ich konserwacja nie przysporzy nikomu problemów, a regularne czyszczenie pozwoli wydłużyć ich żywotność o kolejne lata. Do tego wystarczą środki powszechnie dostępne w sklepach, a nawet zwykła zawilgocona szmatka. Na dodatek tkaniny nie trzeba demontować, aby ją oczyścić. Może z powodzeniem zostać na swoim miejscu.