Moskitiery okienne na wymiar - Dobra Cena!

Sortuj:

Gorące lato, a nawet ciepła wiosna czy jesień wymuszają spanie przy otwartych oknach. W ten sposób jednak do domu mogą dostać się niepożądani goście, utrudniający spokojny wypoczynek. Głównymi wrogami otwartych na noc (a nierzadko również w dzień) okien są komary i muchy. Mogą one skutecznie uprzykrzyć życie domowników.


Czym są moskitiery okienne?


Popularne spraye i lepy przeciw owadom mają znikomą skuteczność. Na dodatek pozostawiają po sobie charakterystyczny zapach, który równie mocno może przeszkadzać w zaśnięciu. Z tego względu coraz więcej osób decyduje się na zastosowanie moskitiery. Jest to specjalna zasłona z siatki o niewielkich otworach, montowaną po zewnętrznej stronie okien. Oczka całkowicie przepuszczają światło i powietrze, ale pozostają barierą nie do przebycia dla wszelkich insektów. To najskuteczniejszy sposób na eliminację problemu komarów (nazwa zasłony pochodzi z hiszpańskiego mosquito, co oznacza komara właśnie).


Komu przydadzą się najbardziej moskitiery?


Zasłony przeciw owadom kojarzą się głównie z miejscami o cieplejszym klimacie. Jednak przydają się one naprawdę wszędzie. Nawet w dużych miastach ilość owadów jest ogromna. Potrafią one dostać się nawet na wysokie piętra wielokondygnacyjnych budynków. Jeśli mieszkanie znajduje się w pobliżu terenów zielonych, lasu, parku czy działek, takie rozwiązanie okaże się całkowicie niezbędne. Warto zastanowić się nad zainwestowaniem w moskitierę na okna.


Moskitiery okienne na wymiar


Jako producent różnorodnych zasłon, mamy na stanie także moskitiery. Wykonujemy je z włókna szklanego, które jest wytrzymałym oraz elastycznym materiałem. Pozostałe elementy, takie jak narożniki, profile czy prowadnice są tworzone przy użyciu PCV oraz aluminium. Takie połączenie daje solidny i odporny na uszkodzenia system zabezpieczający przed owadami. Jest on również niewrażliwy na działanie czynników atmosferycznych, co ma szczególne znaczenie ze względu na montowanie moskitier na zewnątrz budynków.


Produkujemy moskitiery okienne na wymiar. Wystarczy podać nam pożądaną szerokość i wysokość, a my zajmiemy się jej wytworzeniem. To wygodne rozwiązanie, które pozwoli dostosować zasłony dokładnie do potrzeb. Oprócz wymiarów można wybrać także rodzaje mocowania, prowadnice, zaczepy dolnej listwy oraz kolory ramki i siatki. Moskitiera na wymiar może więc być estetycznym, wkomponowującym się w otoczenie elementem ozdobnym.


Zalety moskitier okiennych


Rozwiązanie niesie za sobą wiele zalet. Oprócz dobrego zabezpieczenia przed niewielkimi intruzami, moskitiera znacząco ogranicza ilość pyłków przedostających się do mieszkania. To ważna informacja dla alergików, którzy chcieliby wiosną wpuścić do domu trochę świeżego powietrza bez martwienia się o reakcję alergiczną.


Nasza moskitiera na wymiar to ponadto sposób na oszczędność. Środki chemiczne wykorzystywane do walki z owadami kosztują sporo pieniędzy i szybko się zużywają. Raz zamontowana zasłona skutecznie chroni przed wtargnięciem insektów, a jej wytrzymałość pozwala na wieloletnie użytkowanie. Nie niszczeje i nie zużywa się. To jednorazowa inwestycja.


Dla osób ceniących ekologiczne podejście, tego typu zasłony mogą być szczególnie dobrą opcją. Moskitiery nie zawierają żadnych szkodliwych substancji, a do ich wytworzenia nie stosuje się niebezpiecznych środków. To bardzo ekologiczny produkt. Nie wyrządza on również krzywdy owadom, więc nie ma ryzyka, że przydatny dla natury owad (np. pszczoła) zostanie przez przypadek zraniona.


Łatwy montaż i demontaż


Zastosowane w naszych moskitierach na okna systemy mocowania są proste w obsłudze. Intuicyjny montaż nie sprawi nikomu problemów. Posiadamy modele, które można przymocować za pomocą chociażby motylków czy magnesów. To z kolei umożliwia ich szybki demontaż, gdy zbliża się pora jesienno-zimowa. W przypadku moskitiery kasetowej wystarczy zwinąć siatkę do kasetki, aby nie niszczyła się podczas złej pogody (np. śnieżycy czy silnego wiatru).