Żaluzje aluminiowe na wymiar wewnętrzne

Jeśli cenisz sobie klasyczny wygląd żaluzji to wybór powinien być prosty – żaluzje aluminiowe. W naszej ofercie znajdziesz dopasowaną żaluzje aluminiową do twojego okna. Zadecydujesz m.in. o kolorze lameli czy jej szerokości 25 lub 50 mm. Jako doświadczony producent żaluzji od 25 lat pomagamy klientom w profesjonalnym wyborze produktu. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie sprostać nawet najbardziej wymagającym zadaniom - nawet takim, które uważasz za niemożliwe do rozwiązania. Jednak na co warto zwrócić uwagę, żaluzje aluminiowe to produkt o konkurencyjnie niskiej cenie.

 

czytaj więcej
Sortuj:

Szerokość ma znaczenie!

Różnice szerokości lamel żaluzji są mocno związane z pomieszczeniem do jakiego dobieramy żaluzje. Jeżeli poszukujemy produktu do okien klasycznych, mniejszych to w bardzo oszczędny sposób możemy to zapewnić poprzez żaluzje 25 mm. Są doskonałym wyborem w tym przypadku i dodają elegancji takiemu wnętrzu. W przypadku okien o większym rozmiarze sprawdzają się żaluzje o większej szerokości lameli, czyli 50 mm. Ty decydujesz jaki rodzaj żaluzji w Twoim pomieszczeniu będzie najlepszy. Jednak jeżeli nie jesteś pewien – na pewno pomożemy Ci doradzić właściwy wybór.

Trwałość to podstawa

Nasze żaluzje aluminiowe to niezwykła trwałość wykonanych materiałów. Wykorzystujemy niezawodne mechanizmy, które bezapelacyjnie są efektem naszych 25 letnich doświadczeń w branży osłon wewnętrznych. Świetnie wiemy, że klienci oczekują gwarancji na długi czas, dlatego na wszystkie produkty zapewniamy 2-letnią gwarancję. W porównaniu do innych rodzajów żaluzji, aluminiowe zapewniają gwarancję odporności na wilgoć. Nie straszne im pomieszczenia takie jak łazienka, pralnia czy kuchnia. Mogą być zastosowane w każdych warunkach. Zdecydowany bestseller wśród żaluzji i wysoką oceniany produkt wśród klientów.

Łatwość montażu i zastosowania

W żaluzjach aluminiowych preferujemy, aby klient mógł w prosty i szybki sposób zamontować swój produkt. W żaluzjach 25 mm masz do wyboru montaż w świetle szyby, nawierzchniowy (na okno) lub bezinwazyjny (na ramę okienną). W przypadku żaluzji 50 mm montaż jest bardziej klarowny – wybór pomiędzy montażem do ściany lub sufitu. Przy podejmowaniu decyzji, należy pamiętać, że żaluzje o większej szerokości lameli są dużo cięższe od tych 25 mm. Należy zwrócić uwagę i pamiętać, że pakiet lamel w żaluzji aluminiowej zajmuje nieco mniej miejsca niż tym w wersji bambusowej czy drewnianej.

Czyszczenie raz – dwa!

Dodatkową - cenioną cechą produktu jest łatwość w czyszczeniu aluminiowych lameli. Wystarczy sucha ściereczka z mikrofibry, miękka końcówka odkurzacza lub specjalnie wyprofilowana szczoteczka z włosiem, aby Twoje żaluzje lśniły. Przy mocniejszych zabrudzeniach polecamy bardzo małą ilość wody oraz delikatne środki czyszczące. Przed ich zastosowaniem należy jednak zetrzeć suchą ściereczką warstwę kurzu. Czyszczenie żaluzji może odbywać się przy zamkniętej żaluzji (od góry na dół) oraz przy otwartej (od lewej do prawej). Jak widać, dbanie o żaluzje nie stanowi dużego problemu, wystarczy kilka prostych ruchów.