DNI
:
GODZIN
:
MINUT
:
SEKUND

Żaluzje aluminiowe na wymiar wewnętrzne (2)

Za oknem pogoda nie dopisuje, a Ty myślisz co zrobić aby poprawić sobie humor?To tak się składa, że mamy dla Ciebie propozycję!

Od dziś oferujemy rabat w wysokości -20% na cały dział żaluzji, czyli m.in. na żaluzje aluminiowe, drewniane i bambusowe oraz verticale (żaluzje pionowe).Na naszej stronie wszystkie produkty na wymiar od dziś w megasłonecznych, czyli atrakcyjnie niskich cenach. Rabat nalicza się automatycznie, więc nie musisz obawiać się, że przegapisz tę okazję! Rozchmurz się i spraw sobie wymarzony prezent w postaci osłony do Twojego pomieszczenia!

Promocja trwa od 16 kwietnia do niedzieli 25 kwietnia do godziny 23:59 i nie łączy się z innymi promocjami.

Szerokość ma znaczenie!

Różnice szerokości lamel żaluzji są mocno związane z pomieszczeniem do jakiego dobieramy żaluzje. Jeżeli poszukujemy produktu do okien klasycznych, mniejszych to w bardzo oszczędny sposób możemy to zapewnić poprzez żaluzje 25 mm. Są doskonałym wyborem w tym przypadku i dodają elegancji takiemu wnętrzu. W przypadku okien o większym rozmiarze sprawdzają się żaluzje o większej szerokości lameli, czyli 50 mm. Ty decydujesz jaki rodzaj żaluzji w Twoim pomieszczeniu będzie najlepszy. Jednak jeżeli nie jesteś pewien – na pewno pomożemy Ci doradzić właściwy wybór.

Trwałość to podstawa

Nasze żaluzje aluminiowe to niezwykła trwałość wykonanych materiałów. Wykorzystujemy niezawodne mechanizmy, które bezapelacyjnie są efektem naszych 25 letnich doświadczeń w branży osłon wewnętrznych. Świetnie wiemy, że klienci oczekują gwarancji na długi czas, dlatego na wszystkie produkty zapewniamy 2-letnią gwarancję. W porównaniu do innych rodzajów żaluzji, aluminiowe zapewniają gwarancję odporności na wilgoć. Nie straszne im pomieszczenia takie jak łazienka, pralnia czy kuchnia. Mogą być zastosowane w każdych warunkach. Zdecydowany bestseller wśród żaluzji i wysoką oceniany produkt wśród klientów.

Łatwość montażu i zastosowania

W żaluzjach aluminiowych preferujemy, aby klient mógł w prosty i szybki sposób zamontować swój produkt. W żaluzjach 25 mm masz do wyboru montaż w świetle szyby, nawierzchniowy (na okno) lub bezinwazyjny (na ramę okienną). W przypadku żaluzji 50 mm montaż jest bardziej klarowny – wybór pomiędzy montażem do ściany lub sufitu. Przy podejmowaniu decyzji, należy pamiętać, że żaluzje o większej szerokości lameli są dużo cięższe od tych 25 mm. Należy zwrócić uwagę i pamiętać, że pakiet lamel w żaluzji aluminiowej zajmuje nieco mniej miejsca niż tym w wersji bambusowej czy drewnianej.

Czyszczenie raz – dwa!

Dodatkową - cenioną cechą produktu jest łatwość w czyszczeniu aluminiowych lameli. Wystarczy sucha ściereczka z mikrofibry, miękka końcówka odkurzacza lub specjalnie wyprofilowana szczoteczka z włosiem, aby Twoje żaluzje lśniły. Przy mocniejszych zabrudzeniach polecamy bardzo małą ilość wody oraz delikatne środki czyszczące. Przed ich zastosowaniem należy jednak zetrzeć suchą ściereczką warstwę kurzu. Czyszczenie żaluzji może odbywać się przy zamkniętej żaluzji (od góry na dół) oraz przy otwartej (od lewej do prawej). Jak widać, dbanie o żaluzje nie stanowi dużego problemu, wystarczy kilka prostych ruchów.