DNI
:
GODZIN
:
MINUT
:
SEKUND
Dlaczego warto wybrać ten produkt?
duże rozmiary rolety w maxi kasecie
roleta wolnowisząca, ale w kasecie
solidny system sterowania – mechanizm koralikowy
Wymiary
Szerokość
mm
min: 500 mm, max: 2000 mm
Wysokość:
mm
min: 500 mm, max: 2000 mm
Dostępne kolory podstawowe
popielata biel
K-10
jasny słomkowy
K-09
jasny herbaciany
K-04
biszkoptowy
K-05
kanarkowy
K-08
ciemny tycjan
K-14
jasny brąz
K-02
miodowy
K-03
tycjan
K-15
cytrynowy
K-07
słonecznikowy
K-06
makowy
K-13
różowy
K-12
niebieskie niebo
K-17
śliwkowy
K-11
ciemny lazur
K-16
zieleń wiosenna
K-19
zieleń butelkowa
K-18
jasna zieleń
K-20
WIĘCEJ KOLORÓW
Dostępne kolory (Grupa cenowa 2)
klasyczny biały
A-40
jasny szary
A-51
ciemny ecru
A-50
kremowy
A-53
papirusowy krem
A-54
jasny kremowy
A-64
kremowo-beżowy
A-65
beżowy
A-66
szary brąz
A-83
jasny beż
A-92
szara czerń
A-102
szary
A-103
jasny kawowy
A-105
grafitowy
A-112
ciemny krem
A-42
jasny morelowy
A-55
ciemny beż
A-46
brzoskwiniowy
A-87
szary beż
A-106
pomarańczowy
A-44
brązowy
A-67
jasny ceglasty
A-69
ciemny brzoskwiniowy
A-76
ciemny szkarłatny
A-95
truskawkowy
A-96
spalona pomarańcza
A-97
mango
A-43
miodowy
A-56
bananowy
A-84
czerwony
A-90
różowy
A-63
ciemny róż
A-68
ciemna orchidea
A-80
jasny burgund
A-93
malinowy
A-94
albastrowy
A-107
błękitny
A-41
błękit pruski
A-47
jasny szary
A-51
błękit królewski
A-62
niebieski
A-71
indygo
A-72
jasny błękit
A-104
jasna orchidea
A-108
szara biel
A-109
jasny seledynowy
A-110
jasny marengo
A-111
jasny zielony
A-45
ciemny miętowy
A-58
seledynowy
A-61
jasna cytryna
A-75
toffi
A-77
pistacjowy
A-88
zielony
A-89
zółty
A-91
żywa zieleń
A-98
jasna limonka
A-99
jasny zielony
A-100
malachitowy
A-101
zielona cytryna
A-114
WIĘCEJ KOLORÓW
Kolor systemu i łańcuszka
Biały
Srebrny
Strona sterowania
Lewa
Prawa
OPIS PRODUKTU

Roleta wolnowisząca w kasecie aluminiowej


Roleta wolnowisząca w kasecie aluminiowej to najlepszy wybór, aby zasłonić duże powierzchnie. Wykonana z solidnej kasety aluminiowej i dobrej jakości materiałów. Produkt służyć może zarówno do ochrony przed promieniami słonecznymi, czy jako osłona wnęki. Zaletą produktu jest możliwość zastosowania jako ekranu projektora. Tkanina wykonana jest ze 100% poliestru, co zapewnia trwałość koloru przez długi czas oraz pewną odporność na zagniecenia, a jednocześnie jest łatwa w utrzymaniu czystości – wystarczy przetrzeć lekko zwilżoną ściereczką raz na jakiś czas. Mechanizm koralikowy to sterowanie, które zapewni niezawodny system obsługiwania rolety i pozwala na zatrzymywanie jej w dowolnej pozycji.


Kaseta występuje w dwóch wariantach kolorystycznych: białej oraz srebrnej. Dzięki temu możemy dobrać roletę do każdej kolorystyki w pomieszczeniu. Kaseta nie przytłacza swoją wielkością okna – dzięki temu wygląda elegancko i minimalistycznie.

Roleta maxi umożliwia zamontowanie osłony kasetowej, nawet na dużych oknach oraz wnękach. Jest to tak naprawdę jedyny taki produkt z materiałem jednolitym, który sprawdzi się w tym wypadku. Prosty mechanizm sterujący jest prawdziwym atutem danego produktu.

Roleta wolnowisząca w kasecie posiada większy mechanizm na górze produktu. Wygląda kasety odróżnia ją od tradycyjnej rolety wolnowiszącej, która posiada sam wałek.

Cechy produktu:

 • idealna do zasłonięcia dużych powierzchni
 • roleta wolnowisząca, z kasetą
 • solidne wykonanie
 • szeroki wybór tkanin
 • może służyć nie tylko jako roleta, ale również jako ekran projekcyjny lub przesłona wnęki
 • prosty i niezawodny mechanizm sterujący
 • możliwość wyboru strony sterowania.

Specyfikacja techniczna:

 • maksymalne wymiary rolety: szerokość: 2000 mm, wysokość: 2000 mm
 • dostępne kolory kasety: biały (RAL 9003) lub srebrny (RAL 9006)
 • kasetka o wymiarach 70 mm x 67 mm
 • dolna belka o wymiarach 26 mm x 13 mm
 • różnica między szerokością kasety, a szerokością materiału wynosi 40 mm
 • montowana do sufitu lub ściany za pomocą uchwytów
 • uchwyty ścienne o wymiarach 42 mm x 74-81 mm (możliwość regulacji)
 • uchwyty sufitowe o wymiarach 45 mm.

Do rolety wolnowiszącej w kasecie można dobrać jeden z naprawdę imponującej ilości materiałów pochodzącej z kilku grup cenowych. Materiały są odporne na zagniecenia i z łatwością dopasujemy je do wymaganych potrzeb:


· Grupa A: Są to kolory jednolite, matowe i posiadające dość duży stopień przepuszczalności światła słonecznego. Materiały charakteryzują się wysoką jakością oraz różnorodnością kolorystyczną. Kolory są dość stonowane, pastelowe, występujące w wielu odcieniach od jaśniejszych do ciemniejszych. Są to tradycyjne materiały rolet jednolitych, popularne i często wybierane przez klientów.

· Grupa K: to materiały cieńsze, odpowiednie do pomieszczeń, w których długo nie utrzymują się promienie słoneczne. Mowa tu o tych od strony północnej i wschodniej. Mają większy poziom przepuszczania światła do pomieszczenia od materiałów w grupy A. Kolory są bardziej wyraziste.

· Grupa Primera: materiały grubsze, podgumowane srebrnym kolorem. Są nieprzepuszczalne i dobrze zaciemniające pomieszczenie. Dzięki podgumowaniu w pewnym stopniu zmniejszają stopień nagrzewania się pomieszczenia. Ciepło odbija się i pozostaje w szybie. W tej grupie występują kolory w większości jasne, tradycyjne i pasujące do wielu wystrojów pomieszczeń. Sam materiał jest też dość elastyczny i elegancki.

· Grupa Starflex DIO: Materiały grubsze ze srebrno-perłowym podgumowanie. Posiadają certyfikat o trudnopalności, co wyróżnia je spośród materiałów dostępnych w naszym sklepie. Występują w jasnych i stonowanych kolorach. Dzięki podgumowaniu oraz swojej grubości materiał jest dobrze zaciemniający i nie przepuszcza światła do pomieszczenia.

· Grupa B: Materiały z szerokiej grupy kolorystycznej posiadającej trzy rodzaje podgumowania. Część kolorów podgumowana jest białą warstwą ułatwia odbijanie promieni słonecznych. Podgumowanie srebrne odbija promienie słoneczne i zmniejsza nagrzewanie się pomieszczeń. Ostatni rodzaj podgumowania, to ten w kolorze materiału. Nie posiada on właściwości odbijających światło. Kolory z tej grupy cenowej są bardzo praktyczne. Kolory są uniwersalnie pasujące do wystrojów wnętrz. Wiele odcieni kolorów z palety kolorystycznej daje możliwość szerokiego wyboru.

· Grupa SCR: To ciekawe, grube materiały składające się w 70% z PVC, a w 30% z PES. Nie przepuszcza wiele światła i ma chropowatą teksturę. Na niektórych kolorach możemy rozróżnić kolory w materiałach. Widać przeplatające się dwa kolory nici tworzące wzór przypominający małe kropeczki. Kolorystyka utrzymana jest w bielach, szarościach, beżach kończąc na czarnym. Materiały te ze względu na swój skład są dość sztywne i mało elastyczne. Nie posiadają podgumowania, z obu stron jest taka sama warstwa tkaniny.

 

Jeżeli masz pytania dotyczące rodzajów oraz kolorów materiałów – zgłoś się do naszych konsultantów. Pomogą w doborze odpowiednich oraz wyślą darmowe próbki.

 

Rolety wolnowiszące w większych rozmiarach mają jeszcze jedno ciekawe zastosowanie. Mogą zostać wykorzystane jako materiał do rzutnika lub jako osłonka dla wnęki z regałami.

 

Sprawdź również nasze gotowe kompozycje!

 

OPINIE
Darmowe próbki tkanin

Bezpłatne próbki tkanin

Nie wiesz jaki kolor albo rodzaj materiału wybrać ? Która z tkanin będzie idealnie pasować do twojego wnętrza ? Z nami nie musisz się tego obawiać ponieważ w czasnarolety rozumiemy to i dajemy Ci możliwość zapoznania się z konkretnym materiałem poprzez dostarczenie aż do 10 darmowych próbek.

Napisz nam tylko jaki materiał Cię interesuje, a wyślemy go do Ciebie w ciągu 24 godzin – całkowicie za darmo !