Dlaczego warto wybrać ten produkt?
innowacyjny uchwyt sprężynowy
mocna siatka z włókna szklanego
prosty i szybki montaż
szybki czas realizacji
produkt na wymiar
Wymiary
Szerokość
mm
min: 150 mm, max: 2000 mm
Wysokość:
mm
min: 150 mm, max: 2000 mm
Dostępne kolory podstawowe
Siatka czarna
Siatka szara
Rodzaj mocowania
Uchwyt sprężynowy
Mocowanie 0
Mocowanie 6
Mocowanie 9
Mocowanie 12
Mocowanie 15
Mocowanie 18
Mocowanie 25
Kolor ramki
Biały
Brązowy
Antracyt
Antracyt
Dąb bagienny
Dąb bagienny
Orzech
Orzech
Winchester
Winchester
Złoty Dąb
Złoty Dąb
Chcesz otrzymać już złożoną moskitierę ?
Nie
Tak
Tak
OPIS PRODUKTU

MOSKITIERY NA OKNA w dwóch wersjach:


  • ZŁOŻONA - ze względu na bezpieczeństwo wysyłki haczyki do moskitier nie będą wkręcane. Zostaną nawiercone otwory tak, aby łatwo je samemu wkręcić za pomocą śrubokręta lub wkrętarki.


  • DO ZŁOŻENIA - moskitiera do samodzielnego złożenia i montażu, gdzie do każdego zamówienia dołączamy instrukcję montażu, dzięki czemu montaż będzie prosty i przyjemny.Moskitiera ramkowa okienna to produkt, który w 100% spełni Twoje oczekiwania. Ty wybierasz jaki konkretnie wymiar ma mieć wymarzona moskitiera. Oferowane rozwiązanie to gwarancja ochrony przed owadami takimi jak komary, muszki, ćmy. Dzięki mocnej siatce, wykonanej z włókna szklanego oraz profili wykonanych z aluminiowych materiałów, poczujesz gwarancje solidności i wysokiej jakości. Główną cechą produktu jest szybki montaż oraz demontaż – co ułatwia sprawne czyszczenie moskitiery okiennej. Ciężko wchodzące elementy, powodują wysoką stabilność produktu i zapewniają bardzo dużą wytrzymałość moskitiery.

Moskitiera posiada dwa rodzaje siatki. W ofercie posiadamy czarną siatkę, która zapewni doskonałą widoczność oraz siatkę szarą, która zagwarantuje większą prywatność w pomieszczeniu. W przypadku rolet zewnętrznych czy antywłamaniowych lub okien z wywietrznikami koniecznie skontaktuj się z nami przed złożeniem zamówienia, a wyprodukujemy dla Ciebie moskitierę idealną do Twojego okna.

UWAGA! W przypadku posiadania przez Państwa kota, polecamy dopytać sprzedawcę o wzmocnioną siatkę, która przeżyje spotkanie z kocimi pazurami. 


Moskitierę ramkową możemy skonfigurować według potrzeb każdego klienta. Kolory ramki jesteśmy w stanie dopasować do wielu kolorów, w których produkowane są okna. W ofercie posiadamy kolory: biały, brązowy, antracyt oraz odcienie drewnopodobne. Ramka moskitiery wykonana jest z wysokiej jakości aluminium. Do zamontowania moskitiery polecamy szczególnie uchwyt sprężynowy, który jest najbardziej uniwersalny i najłatwiejszy w użyciu. Nie trzeba w tym wypadku mierzyć szerokości filca i dobierać odpowiedniego pod niego uchwytu. 

Gdy elewacja na Twoim okna w dużej mierze zachodzi na ramę okienną, to koniecznie zwróć na to uwagę, ponieważ kołnierz naszej moskitiery zachodzi około 12 mm na ramę okna. W przypadku okna zlicowanego, wyprodukujemy dla Ciebie specjalną moskitierę przystosowaną do tego typu okien. Koniecznie daj nam znać przy składaniu zamówienia.


Przy zamawianiu moskitiery musimy zwrócić uwagę na typ okna, który posiadamy. Mogą być to okna niezlicowane, pół-zlicowane oraz zlicowane. Niezlicowany to najbardziej popularny typ okna, w którym listwa przyszybowa jest głębiej osadzona przy szybie. Okno pół-zlicowane posiada listwę przyszybową lekko wysuniętą w kierunku ramy. Ostatni typ okien – zlicowany posiada listwę przyszybową zrównaną z ramą okna. Składając zamówienie zwróć również uwagę na obecność wywietrznika w oknie. W tym wypadku wyprodukujemy dla Ciebie moskitierę nie posiadającą kołnierza. 

UWAGA - ten typ moskitier nie pasuje do okien ALUMINIOWYCH!

NOWOŚĆ!Wprowadziliśmy innowacyjne rozwiązanie mocujące – czyli inteligentny uchwyt sprężynowy! Jest to najlepsze rozwiązanie bezinwazyjnego montażu dostępne w naszych moskitierach. Uchwyt automatycznie dostosowuje się grubości ramy (maksymalnie 3 cm) oraz nie uszkadza uszczelki jak to miało czasem miejsce w uchwytach blaszkowych. Moskitiera jest dużo bardziej stabilna niż wcześniej. Już nie musisz mierzyć grubości felca i zastanawiać się czy trzeba mierzyć z uszczelką czy bez oraz ile milimetrów dodać by wybrać odpowiedni uchwyt!
SPECYFIKACJA TECHNICZNA:


 • maksymalne wymiary moskitiery to 2000 x 2000 mm

 • profil z kołnierzem o wymiarach 10 x 32 mm

 • możliwość zastosowania profilu bez kołnierza o wymiarach

10 x 21 mm

 • uchwyt sprężynowy do ramy o maksymalnej grubości 30 mm

 • solidny kołnierz o szerokości 14 mm

 • blaszki mocujące dostępne w wysokościach: 0, 3, 6, 10,

12, 15, 18, 25 mm.

OPINIE