Dlaczego warto wybrać ten produkt?
innowacyjny uchwyt sprężynowy
mocna siatka z włókna szklanego
prosty i szybki montaż
czas realizacji: 3 DNI ROBOCZE
Wymiary
Szerokość
mm
min: 150 mm, max: 2000 mm
Wysokość:
mm
min: 150 mm, max: 2000 mm
Kolor siatki
Siatka czarna
Siatka szara
Rodzaj mocowania
Uchwyt sprężynowy
Mocowanie 0
Mocowanie 6
Mocowanie 9
Mocowanie 12
Mocowanie 15
Mocowanie 18
Mocowanie 25
Kolor ramki
Biały
Brązowy
Antracyt
+10 %
Antracyt
Dąb bagienny
+40 %
Dąb bagienny
Mahoń
+30 %
Mahoń
Orzech
+30 %
Orzech
Winchester
+40 %
Winchester
Złoty Dąb
+30 %
Złoty Dąb
OPIS PRODUKTU

MOSKITIERA RAMKOWA DO SAMODZIELNEGO MONTAŻU

Moskitiera ramkowa okienna to produkt, który w 100% spełni Twoje oczekiwania. Ty wybierasz jaki konkretnie wymiar ma mieć wymarzona moskitiera. Oferowane rozwiązanie to gwarancja ochrony przed owadami typu komary, muszki, ćmy. Dzięki mocnej siatce, wykonanej z włókna szklanego oraz profili wykonanych z aluminiowych materiałów, poczujesz gwarancje solidności i wysokiej jakości. Główną cechą produktu jest szybki montaż oraz demontaż – co ułatwia sprawne czyszczenie moskitiery okiennej. Ciężko wchodzące elementy, powodują wysoką stabilność produktu i zapewniają bardzo dużą wytrzymałość moskitiery.

Moskitiera posiada dwa rodzaje siatki. W ofercie posiadamy czarną siatkę, która zapewni doskonałą widoczność oraz siatkę szarą, która zagwarantuje większą prywatność w pomieszczeniu. W przypadku rolet zewnętrznych czy antywłamaniowych lub okien z wywietrznikami koniecznie skontaktuj się z nami przed złożeniem zamówienia, a wyprodukujemy dla Ciebie moskitierę idealną do Twojego okna.

Gdy elewacja na Twoim okna w dużej mierze zachodzi na ramę okienną, to koniecznie zwróć na to uwagę, ponieważ kołnierz naszej moskitiery zachodzi około 12 mm na ramę okna. W przypadku okna zlicowanego, wyprodukujemy dla Ciebie specjalną moskitierę przystosowaną do tego typu okien. Koniecznie daj nam znać przy składaniu zamówienia.

NOWOŚĆ!Wprowadziliśmy innowacyjne rozwiązanie mocujące – czyli inteligentny uchwyt sprężynowy! Jest to najlepsze rozwiązanie bezinwazyjnego montażu dostępne w naszych moskitierach. Uchwyt automatycznie dostosowuje się grubości ramy (maksymalnie 3 cm) oraz nie uszkadza uszczelki jak to miało czasem miejsce w uchwytach blaszkowych. Moskitiera jest dużo bardziej stabilna niż wcześniej. Już nie musisz mierzyć grubości felca i zastanawiać się czy trzeba mierzyć z uszczelką czy bez oraz ile milimetrów dodać by wybrać odpowiedni uchwyt!
SPECYFIKACJA TECHNICZNA:


 • maksymalne wymiary moskitiery to 2000 x 2000 mm

 • profil z kołnierzem o maksymalnych wymiarach 10 x 32 mm

 • możliwość zastosowania profilu bez kołnierze o wymiarach

10 x 21 mm

 • uchwyt sprężynowy do ramy o maksymalnej grubości 30 mm

 • solidny kołnierz o szerokości 14 mm

 • blaszki mocujące dostępne w wysokościach: 0, 3, 6, 10,

12, 15, 18, 25 mm.OPINIE
Darmowe próbki tkanin

Bezpłatne próbki tkanin

Nie wiesz jaki kolor albo rodzaj materiału wybrać ? Która z tkanin będzie idealnie pasować do twojego wnętrza ? Z nami nie musisz się tego obawiać ponieważ w czasnarolety rozumiemy to i dajemy Ci możliwość zapoznania się z konkretnym materiałem poprzez dostarczenie aż do 10 darmowych próbek.

Napisz nam tylko jaki materiał Cię interesuje, a wyślemy go do Ciebie w ciągu 24 godzin – całkowicie za darmo !